CrokoClub Forum Index

Cfare shenje oroskopi jeni?

Shko poshtë

Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 22, 2008 11:39 pm

Flisni per dicka pozitive ose negative ka shenja juaj! Very Happy une per vete jam UJORI dhe kam vetem negative.... jetojme ne boten e endrrave... Laughing

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Elis Duraj prej Tue Dec 23, 2008 12:17 am

peshorja jam! shenj ters me ters ska ku vete Razz
Elis Duraj
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Chaos prej Tue Dec 23, 2008 12:34 am

Derri.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 23, 2008 12:36 am

Laughing Laughing Laughing sa kam qef te me kafshoje AKREPI

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Chaos prej Tue Dec 23, 2008 12:42 am

Sa per info Emi,thojne se po te kafshoj akrep..te kalon neper damar pastaj,dhe veshtir hiqet helmi Very Happy !!
E vetmja antidot,eshte ta lesh te kafshoje prap.. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 23, 2008 12:50 am

Evil or Very Mad Sme besohet po dhe nuk e kam provuar asnjehere......

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 12:50 am

jam Luani Dhe e kam per krenari 🐰 🐰 🐰 🐰 🐰 🐰 :bom: :bom: :bom: :bom: jocolor jocolor jocolor jocolor

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 29, 2008 5:08 am

Bricjapi una Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 29, 2008 11:07 am


Roncja kjo ..Very Happy:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:32 pm

shenja me romantike
B I N J A K E T

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga GoldeN prej Wed Jun 03, 2009 1:55 pm

merimanga hahahah

Akrepi
GoldeN
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 2:08 pm

gaforria
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 2:42 pm

ty kleandra me mire do te shkonte shenja e princeshes po ce do qe ska Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare shenje oroskopi jeni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi