CrokoClub Forum Index

Xhelozia ne cift

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Xhelozia ne cift

Mesazh nga Goce_AliDemi prej Tue Dec 23, 2008 12:08 am

Xhelozia, Krijon me shume probleme ne cift apo eshte thjeshte nje meyre qe te dyja palet shprehin dashurine per njeri-tj ? -Kush eshte me xheloz nje mashkull apo nje femer?
avatar
Goce_AliDemi
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : US_n_A
Registration date : 24/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 12:42 am

xhelozia eshte shprehja e dashurise se tepruar .
per mendimin tim te dyja palet xhelozojne por femrat e shprehin ndersa meshkujt i mbajne nga brenda

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 23, 2008 12:55 am

per mendimin tim meshkujt e shprehin me teper dhe sh. here kalojne dhe kufirin duke e humbur keshtu respektin e femres!xhelozia per mua eshte nje lloj semundje ....

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 12:56 am

Emi shkruajti:per mendimin tim meshkujt e shprehin me teper dhe sh. here kalojne dhe kufirin duke e humbur keshtu respektin e femres!xhelozia per mua eshte nje lloj semundje ....
emi ne shumicen e rasteve eshte femra qe te thote 600000000 her "ku ishe , pse , qysh tek ???"
normal ka dhe 1/2 meshkuj

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 23, 2008 1:00 am

per ty mund te jene gjera te vogla .... por nje dite behen gjera te medha

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 1:02 am

sh dakort . perhere nenvleresohen gjerat e vogla Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 23, 2008 3:17 am

MEshkujt jan me xheloz dhe kjo pyejte ku je,ku ishe me ke pse si qysh te acaron ta degjosh 100000000 her ne dit:) un jam xheloze per vete po se shpreh aq shum jo Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 23, 2008 12:19 pm

Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 23, 2008 3:09 pm

spo kam ca me shtu asgjo, ase c`te heq nga ata qe the MooN bounce :arrow: Cool

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Dec 24, 2008 1:10 am

MooN shkruajti:Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

ku jan kufinjt?Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 24, 2008 9:19 am

RENDESI KA QE TE MOS XHELOZONI NE LIMITE PPL

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga MooN prej Wed Dec 24, 2008 11:44 am

TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

ku jan kufinjt?Razz
Kufijt jan mos te behet e merzitshme dhe e padurueshme xhelozia Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:05 pm

Very Happy:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:12 am

MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

ku jan kufinjt?Razz
Kufijt jan mos te behet e merzitshme dhe e padurueshme xhelozia Laughing


epo un i paskam kalu me kohe kto kufit pra Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:23 am

TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

ku jan kufinjt?Razz
Kufijt jan mos te behet e merzitshme dhe e padurueshme xhelozia Laughing


epo un i paskam kalu me kohe kto kufit pra Very Happy
Qeke e keqe ti mi Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 04, 2009 2:07 pm

TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:Varet s'ka te bej meshkujt femrat ....eshte me tip ...
Mendoj se xhelozia tepert e con nje cift drejt ndarjes ...c'do gje brenda kufijve .

ku jan kufinjt?Razz
Kufijt jan mos te behet e merzitshme dhe e padurueshme xhelozia Laughing


epo un i paskam kalu me kohe kto kufit pra Very Happy
Razz:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 05, 2009 6:57 pm

MooN eeeeeehh jam mjer ai qe i kam ra per pjes Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:58 pm

TiRoNcJa shkruajti:MooN eeeeeehh jam mjer ai qe i kam ra per pjes Very Happy
pse aq e keqe qeke mi ??? Exclamation Exclamation

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 05, 2009 7:02 pm

po besoj se xhelozia tregon dashurin apo`?? un jam icik si shum po... kshu jam Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 7:03 pm

TiRoNcJa shkruajti:po besoj se xhelozia tregon dashurin apo`?? un jam icik si shum po... kshu jam Smile
pale pale pale pale

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Fri Apr 10, 2009 5:15 am

ska kuptim
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Majmunja prej Sat Apr 11, 2009 2:22 am

gja normale te kesh gjelozi dmth per at person qe e don dihet ajo pun Wink
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Sat Apr 11, 2009 10:02 pm

majmune rri urt ti se ma ke marr shpirtin me at gjelosin tate lol
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 12, 2009 9:29 pm

sexyyyy shyyyy se edhe makeq jam ba tash ci ste kam afer Sad
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Thu Apr 16, 2009 5:34 am

awwwwwwwwwww majmunja jemmmmmmmmmmmm i miss uuu kuku mka marr malli met puth aty ku ka qef chaosi ahahahahah
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi