CrokoClub Forum Index

Xhelozia ne cift

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Chaos prej Sat Apr 18, 2009 8:01 pm

Very Happy
Zeshke,gjej vend tjeter me puth..jo te dy mi vend!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Majmunja prej Thu Apr 23, 2009 4:43 am

ooooooooooooo :O per sexyn edi ku emka puth po ti chaos kur em puthe??? aiiiiiiiiiiiiiiii sa turp
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Llokume prej Tue May 18, 2010 10:28 pm

Dashuria e ekzagjeruar e prish ate nuk e afron
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga ELIN prej Tue May 25, 2010 8:18 am

Ne cdo lidhje ka dhe xhelozi mese normale
pa xhelozi nuk ka dashuri por jo xhelozi te semur gjithmon nje e till e vret dashurin ...........

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia ne cift

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi