CrokoClub Forum Index

Njoftim !!

Shko poshtë

Njoftim !!

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 23, 2008 2:42 am


Per te gjith ata qe deshirojne te hyn ne chat mundeni e hyni ne chat tek portali duke klikuar !! Live Chat

ne dhomen #Crokoclub

!!


per ata qe perdorin mirc ose script


Serveri Albnetwork


/server irc.shqiperia.com

per te hyre ne dhomen CrokoClub

/j CrokoClub

po keshtu mundeni te hyni dhe nga Fajtori duke perdore

/server irc.fajtori.com

/j CrokoClub


si dhe ne Albunited

/server irc.albunited.com

/j CrokoClub


ju Faleminderit

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njoftim !!

Mesazh nga Croko prej Thu Jan 29, 2009 9:46 pm

per te gjith ata qe kan deshire te degjojne Radiot qe kemi ne ne faqen kryesore Home Page...

perdorni Internet Explorer se me FireFox Mozilla nuk hapet !

flm

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi