CrokoClub Forum Index

Gjeografia e femres!

Shko poshtë

Gjeografia e femres!

Mesazh nga Emi prej Sun Jan 11, 2009 3:40 am

Gjeografia e femres

- Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

- Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;

- Midis 31 dhe 35 vjetesh femra eshte si India - sensuale, e qete dhe me plot besim ne bukurine e vet;

- Ne moshen prej 36 deri ne 40 vjec femra eshte si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nje pjese e botes qe vizitohet me kenaqesi;

- Midis 41 dhe 50 vjetesh femra eshte si jugosllavia - lufta eshte humbur, kurse demet e se kaluares kane lene gjurme te thella;

- Midis 51 dhe 60 vjetesh femra eshte si Rusia - e shkaterruar, pa kontroll dhe nuk i perfill vizitoret;

- Ne moshen midis 61 dhe 70 vjetesh femra eshte si Mongolia - me te kaluar te pasur dhe me fitore shume te medha, por pa ardhmeri;

- Mbas moshes 70 vjece femra eshte si Afganistani - cdokush e di ku eshte, mirepo nuk e viziton askush.

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 11, 2009 4:13 pm

Laughing Laughing Un qekam Amerika njeher Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 11, 2009 4:40 pm

Dhe un Amerika qekam Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 11, 2009 5:32 pm

e dini ate ju gocat e amerikes.... si ju thot gjyshja juaj ??

ku jeni isha e ku jam do vini... Laughing

Afganistani Laughing Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:17 pm

Emi shkruajti:Gjeografia e femres

- Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

- Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;

- Midis 31 dhe 35 vjetesh femra eshte si India - sensuale, e qete dhe me plot besim ne bukurine e vet;

- Ne moshen prej 36 deri ne 40 vjec femra eshte si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nje pjese e botes qe vizitohet me kenaqesi;

- Midis 41 dhe 50 vjetesh femra eshte si jugosllavia - lufta eshte humbur, kurse demet e se kaluares kane lene gjurme te thella;

- Midis 51 dhe 60 vjetesh femra eshte si Rusia - e shkaterruar, pa kontroll dhe nuk i perfill vizitoret;

- Ne moshen midis 61 dhe 70 vjetesh femra eshte si Mongolia - me te kaluar te pasur dhe me fitore shume te medha, por pa ardhmeri;

- Mbas moshes 70 vjece femra eshte si Afganistani - cdokush e di ku eshte, mirepo nuk e viziton askush.


Bukur Kjo Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 12, 2009 12:15 am

Croko shkruajti:e dini ate ju gocat e amerikes.... si ju thot gjyshja juaj ??

ku jeni isha e ku jam do vini... Laughing

Afganistani Laughing Laughingpo mire mo jo vetem ne po te gjith :)kom kohe deri ateher yhyyy Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 12, 2009 12:22 am

Nje femer 8 vjece e co ne kervat dhe i thua nje peralle.
Nje femre 18 i thua nje perralle ta hedhesh ne kervat.
Nje femre 28 vjece,e co ne kervat pa i thene perralle.
Nje femer 38 te thote nje perralle te t`coj ne kervat.
Nje femre 48 i thua nje perralle mos ta cosh ne kervat.

Kshu e di une.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 5:40 pm

Razz:P:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga Emi prej Wed Feb 11, 2009 8:26 pm

GJEOGRAFIA E MASHKULLIT:Mashkulli eshte si Amerika.....qe ne moshen 14--70 udhehiqet nga nje ....kastravec Twisted Evil

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeografia e femres!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi