CrokoClub Forum Index

Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Voto Antetarin Tend Te Preferuar .

17% 17% 
[ 2 ]
33% 33% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]
8% 8% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
17% 17% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 12

Re: Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Mesazh nga Croko prej Thu Jan 29, 2009 7:58 pm

hahahah mundem me e bo dhe ate mer...

MOON kush ste ka votu ty nje her ??

se nje te kemi... ja te jap une me shkrim Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 31, 2009 1:08 pm

Croko shkruajti:hahahah mundem me e bo dhe ate mer...

MOON kush ste ka votu ty nje her ??

se nje te kemi... ja te jap une me shkrim Wink
hahahhahahaha tani ndjehem e lumtur Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Mesazh nga Croko prej Sat Jan 31, 2009 2:54 pm

e shikon une sankohem fare Very Happy


e kisha serjozish per vote se ta jap me gjith qef, pse jo je goc e mire durrsake Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Mesazh nga kapo prej Thu Feb 05, 2009 7:02 pm

10 point go to ........................ moon Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Voto Anetarin Tend Te Preferuar .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi