CrokoClub Forum Index

Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Shko poshtë

Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 10:54 pm

Si e perfytyroni veten pas 15 vitesh ( pervecse me te plakur Wink )

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 13, 2009 2:06 am

Un nuk do jem fare e plakur pse 39 nuk je plak Razz

ne kulmin e jetes:)
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:01 pm

un do jem 31
ne kulm te qefit Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 13, 2009 11:01 pm

pak me te guximshme,me te vendosur dhe me te qete....por perseri 18vjec do ndjehem....

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 11:21 pm

Emi shkruajti:pak me te guximshme,me te vendosur dhe me te qete....por perseri 18vjec do ndjehem....

33 vjec nuk ma mer menja te ndiehesh si 18 po njs kshu shpresoj

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 13, 2009 11:24 pm

Laughing JOKER mos u nxito njerzit thone kane 3mosha: ate qe jane, ate qe ndihen dhe ate qe shkruan certifikata e lindjes Smile

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Chaos prej Tue Jan 13, 2009 11:28 pm

Ose 3 karaktere..

Ate qe kan,ate qe tregojne,dhe ate qe mendojne se kane. Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 13, 2009 11:30 pm

Chaos nuk po flisnim per fenomenin hipokrit!!! Razz jashte teme

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Jan 14, 2009 5:04 pm

Emi 33 vjec ti do jesh duke majt kalamojt , dhe sma merr menja se do ndihesh si 18 ...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Emi prej Wed Jan 14, 2009 8:18 pm

ok JOKER! perfytyroj veten me dy femije dhe nje ne bark duke bere punet e shtepise gjith diten me nje cigare dhe kafe ne dore me floke pak te zbardhur dhe duke pritur burrin te kthehet nga e dashura Razz Razz Razz 18 EDHE PIKE!!!!!


Edituar për herë të fundit nga Emi në Wed Jan 14, 2009 9:38 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Jan 14, 2009 9:32 pm

ok , ishalla Very Happy:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Fri Jan 16, 2009 4:06 pm

me i pjekur..
AlbWhiteShark
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 37
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Emi prej Fri Jan 16, 2009 10:21 pm

JOKER thnx. bej kryqin aman.... qenke shpirtmire Razz

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga kapo prej Sat Jan 17, 2009 11:54 am

Veten nuk e mendoj hic! Por mendoj se mbas 15 vjetesh do kemi hyre ne evrope No scratch

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:35 pm

Emi shkruajti:JOKER thnx. bej kryqin aman.... qenke shpirtmire Razz
_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:36 pm

Kapo shkruajti:Veten nuk e mendoj hic! Por mendoj se mbas 15 vjetesh do kemi hyre ne evrope No scratch
]

Laughing

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si E Perfytyroni Veten Pas 15 Vitesh ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi