CrokoClub Forum Index

Dragon Naturally Speaking 8

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Dragon Naturally Speaking 8

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 1:14 am

Dragon Naturally Speaking 8Ky program sherben per njohjen Vocale (Njohjen e zerit)
Dmth perdoret per te shkruar tekste
Mjafton te flasesh ne mikrofon dhe programi shkruan çfare ti i dikton lol Smile
pa pasur nevoj te lodhesh duke shtupur tekstin ne tastiere lol

Part 1 - 228.88mb : http://www.megaupload.com/?d=372UCPDP
Part 2 - 228.88mb : http://www.megaupload.com/?d=36E654KH
Part 3 - 202.60mb : http://www.megaupload.com/?d=27M4AC2I

dhe ne gjermanisht

http://rapidshare.de/files/5766562/NS_v8.part1.rar
http://rapidshare.de/files/5779333/NS_v8.part2.rar
http://rapidshare.de/files/5779821/NS_v8.part3.rar
http://rapidshare.de/files/5780325/NS_v8.part4.rar
http://rapidshare.de/files/5780811/NS_v8.part5.rar
http://rapidshare.de/files/5781300/NS_v8.part6.rar
http://rapidshare.de/files/5783133/NS_v8.part7.rar
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 37
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi