CrokoClub Forum Index

Para PC ??

Shko poshtë

Para PC ?

17% 17% 
[ 1 ]
50% 50% 
[ 3 ]
17% 17% 
[ 1 ]
16% 16% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 6

Para PC ??

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 11:07 pm

Cfere mendimi keni per qendrimin para PC .

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga ELIN prej Sat Jan 17, 2009 12:31 pm

JoKeR prsh man ! mendimi im per pc .........hem jemi te fiksuar shume nje gje e till jo shume e mire! besoj se per te gjith duhet pc qe te gjith te ecin me hapat e teknoligjise
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga Croko prej Sat Jan 17, 2009 11:26 pm

Thjesht ecim me hapat e teknologjise


cdogje me kohen !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:28 pm

un mendoj se eshte nje gje e mire por te os e teprojme

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 18, 2009 5:54 pm

Eshte dicka e domosdoshme.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga Leon prej Thu May 14, 2009 3:11 pm

Na merr shume nga koha e lire.Jam penduar qe i ju futa kesaj fushe


SJA VLEN
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga ELIN prej Sun May 17, 2009 12:24 pm

ne kohet tona PC besoj se eshte e domosdoshme,c'do gje ecen me kohen sic theksoj dhe Crokome lart qe duhet te ecemim me hapin e teknologjis !
Leon asnjeher seshte humbje kohe se ja dicka mesohe nga PC ne njohuri e ne pergjithesi gjithashtu bere dhe disa shoke po perseri nga PC !
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Para PC ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi