CrokoClub Forum Index

Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 27, 2009 11:30 pm

redbullin po e ndalojne gjithe shtetet,kurse ne... Per te tjerat sbehet fjale.... Smile

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 27, 2009 11:38 pm

I joti ta fut , hasmi te vret
-Po te tregonte mjekra dituri , Cjapi do ish me i mencuri
-Kush punon ha kush s'punon ha e pi
-Ta dinte dhia c'eshte tagjia , nuk hante therra
Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 27, 2009 11:42 pm

trim i mire me shoqe shume... Smile

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Croko prej Tue Jan 27, 2009 11:50 pm

Shoku i mire ste len ne Balte... thjeshte te ngul brenda Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga JoKeR prej Wed Jan 28, 2009 10:43 pm

Razz:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


Te Gjith me bete per te qesh , edhe qe sjam ne terezi Razz:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 02, 2009 5:19 pm

Te marresh grua te zgjuar eshte si te kesh kepuce qe te vrasin.....me mire nje budallacke ....dhe do kesh kepucet tamam!!!! Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Tue Feb 03, 2009 12:04 am

Kam lexuar qe duhani demton rende shendetin, keshtu qe... hoqa dore nga te lexuarit

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Chaos prej Tue Feb 03, 2009 12:35 am

Qesh mire kush qesh i fundit..
Sepse e kapi me vonese barsalete.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 03, 2009 12:48 am

cigarja demtone rend shendetin (ministrija e shendetit)

(Croko pergjigjet ) pore nje cIgare para se te besh sexs e nje mbasi te mbarosh sexs ste demton dhe aq Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Chaos prej Wed Feb 04, 2009 6:58 pm

Ishte ftofte,dimer..kishte grice..ere e madhe..
Nje zog i vogel tani,i cili nuk dinte mire te fluturoj.
Mundohet te fluturoje,niset..hecen pak..e merr era dhe rrezohet,bie ne nje ferme te madhe..

Ne ate kohe,kalon nje lope aty afer e shikon zogun qe kishte ra ne toke,dhe po ngordhte nga i ftofti..
i afrohet lopa dhe i leshon nje bajeg te madhe te ngrofte..e zhyt Zogun der ne fyt me m*t..
fillon zogu leviz neper m*t te ngrofet..duke u ngrof ngadale..dhe fillon te kendoje..te kerceje nga qefi.
Aty afer po kalonte nje mace,dhe degjon zogun qe po kendonte,
i afrohet..e shef te zhytur ne m*t..
e kap per krahesh..e nxjerr nga m*ti..dhe e pastron me kembe ngadale..e ngren lart,dhe e gelltit me nje kafshate.

Msim i jetes:

Nuk jane gjithmone armiq ato qe te hedhin ne m*t
dhe sjane gjithmone miq ato qe te nxjerrin nga m*ti.

Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Sun Feb 08, 2009 12:36 am

Kur nje burre i flet gjera te pista nje gruaje eshte ngacmim seksual. Kur nje grua i flet gjera te pista nje burri kushton 25L/15Sekonda Twisted Evil

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Sun Feb 08, 2009 12:56 am

Prostituta thotë: Mbarove apo jo? Nimfomania thotë: Kaq shpejt mbarove? Bjondja thotë: Bezhë. Tavanin duhet ta lyej më mirë në bezhë Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Croko prej Sun Aug 09, 2009 2:00 pm

Per ju qe jeni Nikoqire dhe qe gatuani me raste edhe Kek hidhini
nje sy ketij keku te meposhtem se mbase ju ndihmon.

Si te pergatisim Kekun e Dashurise (per 2 persona)

Per nje recete te shijshme duhen:
4 sy te qeshur
4 kofshe pa dhjame mundesisht
4 krahe muskuloz
2 kuti te rrumbullakosura qumeshti
2 arra kokosi
1 tas me gryke te ngushte
1 banane

Pergatitja

Shiko drejt e ne syte e qeshur
Shtriji kofshet dhe pergatit krahet músculos
Tundi me kujdes dhe butesi 2 kutite e qumeshtit
Me kujdes futeni bananen ne tas dhe duke e rrotulluar ne
siperfaqen e tij, eshte e rekomandueshme te vazhdoni te tundni
kutite e qumeshtit nderkohe.
Ne kohen kur nxehtesia arrin graden e duhur, futeni bananen sa
me thelle ne tas, duke e mbuluar tasin me 2 arrat e kokosit. Lereni
brenda deri sa te lengezohet (rekomandohet mos ta lini gjithe
naten*.)
Keku duhet te jete gati atehere kur babanja te jete zbutur
plotesisht. Nqs bananja ka ruajtur fortesine atehere filloni nga e
para sipas instruksioneve te mesiperme*.ose nderroni tasin.

Kujdes:

Nese perdorni guzhine qe nuk jeni familiar me te, ka shume
rendesi larja e eneve para dhe pas pergatitjes*.mos haroni eshte
per te miren e shendetit tuaj)

Nese keku fryhet jashte mase*me mirre arratisuni nga
qyteti*.hahaha

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Emi prej Mon Aug 10, 2009 11:22 pm

larja e eneve me rendesi hahahahahahahahahahahahah po ne sa grade duhet furra......

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga kapo prej Tue Aug 11, 2009 9:41 pm

aqe sa te ket teperaturen te skuqet mire keku lool

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga enigma prej Fri Aug 14, 2009 8:50 am

Ata qe pine(raki) kane nje problem,kur kane gezim pine per te festuar,kur kane hidherim pine per te hequr mendjen dhe kur s'ndodh asgje pine qe ti ndodhi dicka
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalet e Urta (Te Modifikuara)...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi