CrokoClub Forum Index

SMS Humoristike .

Shko poshtë

SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:41 pm

Shkruani Ktu SMS humoristike qe do tia dergonit dikujt per tu tallur, edhe ne qeshim

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:43 pm

Shpirt

Po Te Kisha 2 Zemra Nje Do Ta Kisha Falur Ty
Por Nje Kam
Kam 2 To**
E Do Nje ????
Razz:P:P:P:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:45 pm

Ej E Dashur
Po kaloja sot prane nje dyqani dhe menova te te blija dicka
Hyra , Por Kasapi me tha qe kane mbaruar Trute >
Razz:P:P:P:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:46 pm

Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:46 pm

Si eshte problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmunja qe kerkoni ndodhet lart ne peme...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 3:47 pm

syt e tu te bukur nuk ja ndajne shikimin njeri tjetrit
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 13, 2009 9:14 pm

Trupi yt i bardhe si bora
me rreshket me iken nga dora,
une te kam dhe ste leshoj
dhe pas vetes te shtrengoj.
Per miken time me besnike
ty moj leter higjenike. Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 9:20 pm

Razz

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 13, 2009 9:23 pm

Te ndjeja tek perpeliteshe ne krevat,
> te degjoja tek klithje e eksituar,
> te deshiroja kur doje me shume,
> gjynah qe isha nga ana tjeter e murit...
Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 9:24 pm

JoKeR shkruajti:Shpirt

Po Te Kisha 2 Zemra Nje Do Ta Kisha Falur Ty
Por Nje Kam
Kam 2 To**
E Do Nje ????
Razz:P:P:P:P:P:P:P:P

Mu nga gjith ato qe me erdhen ne men kjo me pelq me shum Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS Humoristike .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi