CrokoClub Forum Index

Drejtoni nje Pyetje .

Shko poshtë

Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:28 pm

Drejtojini nje pyetje njerit prej antareve te forumit .

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:29 pm

dhe ja po e nis un
Ronce ! Do me japesh nje birre ? Very Happy:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:30 pm

Kapo Ku Je Mer Burr . Se Ke Hum Fare ?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 8:30 pm

Crko Si JA Ke Kalu Ti mir ?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 15, 2009 1:41 am

JoKeR shkruajti:dhe ja po e nis un
Ronce ! Do me japesh nje birre ? Very Happy:D:D:D:D:D:D


Ta jap un patjeter.

Joker birren me DHL ta coj? Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 15, 2009 3:19 pm

me mms Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Jan 16, 2009 2:46 am

Hmm i bie qe tet vi dhe nr im ? she she nuk dike hic ti Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Fri Jan 16, 2009 3:43 pm

Very Happy:D:D:D:D:D:D

Ok me co me pm

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Fri Jan 16, 2009 4:04 pm

cfare bejne me mire femrat se meshkujt;
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga Emi prej Fri Jan 16, 2009 10:17 pm

pyetje e bukur!po e filloj nga negativet:genjejne shume....dhe pozitivet dine te bejne nje mashkull,zoteri! Dhe gjeja me e bukur dhe e vecante bejne femije! Wink

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga Emi prej Fri Jan 16, 2009 10:18 pm

CFARE BEJNE MESHKUJT ME MIRE SE FEMRAT?

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:32 pm

Emi shkruajti:CFARE BEJNE MESHKUJT ME MIRE SE FEMRAT?
komtribuojne qe femrat te bejne femije Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga Chaos prej Sat Jan 17, 2009 11:38 pm

I bejme te ndihen femra.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:39 pm

Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Drejtoni nje Pyetje .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi