CrokoClub Forum Index

Adobe Photoshop CS2 9.0

Shko poshtë

Adobe Photoshop CS2 9.0

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 1:15 am

Adobe Photoshop CS2 9.0http://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

keygen
http://rapidshare.de/files/2177043/paranoia.exe.html

Disa udhezime per ta aktivizuar
1 - hap keygen"in dhe kerko Serial Number per te instaluar programin ne PC
2 - pasi ke instaluar programin ne PC , hape dhe automatikisht programi do te kerkoje qe ta regjistrosh on-line , kliko qe aktivizimi te behet me ane te telefonit
3 - tek faqa qe do hapet do shikosh Serial Number dhe Activation Number
4 - kopjoje diku Activation Number qe te mos e harrosh
5 - hap keygen perseri dhe vendos Activation Number
qe kopjove nga photoshop tek kutia ku thot Activation Number
, do shikosh qe keygen te ka dhen Authorization Code Smile
6 - vendose Authorization Code atju ku ta kerkon photoshop
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi