CrokoClub Forum Index

Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Shko poshtë

Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga ELIN prej Sun Jan 18, 2009 2:53 am

Vertet kjo pyetje ka koh qe ne brendesi po me bluan!
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 18, 2009 9:45 am

imagjinare

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 18, 2009 5:47 pm

Varet nga personat qe e perjetojn nje dashuri te till.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga Emi prej Sun Jan 18, 2009 7:57 pm

Pak si e veshtire ta quajme dashuri. Si fillim krijohet nje simpati dhe pas njohjes vijne ndjenjat e tjera....por varet dhe nga karakteri i cdo njeriu sidomos per ne femrat qe jemi sh. delikate dhe imagjinata jone kalon realitetin ,kthehet ne obssesion!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga Goce_AliDemi prej Mon Jan 19, 2009 5:02 pm

Emi shkruajti:Pak si e veshtire ta quajme dashuri. Si fillim krijohet nje simpati dhe pas njohjes vijne ndjenjat e tjera....por varet dhe nga karakteri i cdo njeriu sidomos per ne femrat qe jemi sh. delikate dhe imagjinata jone kalon realitetin ,kthehet ne obssesion!Shume e vertet !!! Smile Smile
avatar
Goce_AliDemi
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : US_n_A
Registration date : 24/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 20, 2009 12:15 am

Emi shkruajti:Pak si e veshtire ta quajme dashuri. Si fillim krijohet nje simpati dhe pas njohjes vijne ndjenjat e tjera....por varet dhe nga karakteri i cdo njeriu sidomos per ne femrat qe jemi sh. delikate dhe imagjinata jone kalon realitetin ,kthehet ne obssesion!

Wink True

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 7:05 pm

Po su takove s'ka dashuri thjesht pelqim,imagjinat Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga Beko prej Mon Apr 06, 2009 9:26 pm

JoKeR shkruajti:imagjinareTamom lale bona kaq vite ne internet edhe se kam lodh koken naj her me ja lyp naj femre ne net Very Happy edhe pse kam pas raste plot me duket shum gjo koti :S lol!

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga Majmunja prej Tue Apr 07, 2009 2:16 am

eheheheh e cuditshem por pak sa e vertet asht ...
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria e netit (chat) e vertet apo imagjinante?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi