CrokoClub Forum Index

HOROSKOPI ME HUMOR!

Shko poshtë

HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Emi prej Sun Feb 15, 2009 10:08 pm

Po e filloj me shenjen time
Ujori

Ju jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga dora dhe jeni shume progresive. Ju genjeni dhe me te bukurin e botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni te poshter, mashtrues, le***na, te pacipe e ndoshta edhe k***** kandari.

Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.

Opinion personal : Nuk ka te dyte si UNE
--------------------------------------------------------

PESHQIT

Njerez me imagjinate pak si shume te shfrenuar. U duket sikur ka aliene e po i kerkon FBI-ja dhe CIA. Njerez qe ju merren shtate mendime dhe asnje ska vlere. Njerezit ju mbajne e ju perdorin ne shumicen e rasteve si ZAR. Jeni tipa qe genjeheni nga konfidenca juaj dhe perhere jeni te zhytur... ne det kuptohet.

Karakteristika te vecanta : Peshk me hala dhe peshk pa hala.

Opinion personal : Me pelqen peshku tave.
--------------------------------------------------------

DASHI

Tipi karakteristik i qejfit. I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte. Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez egoiste, te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund te kurorezoheni me shprehjen trap trapo po disa gjera i kap.

Karakteristika te vecanta : Top medhenj deshte e per seksin femer ne shenje, ne vend te topeve mund te vihet gjoksi.

Opinion personal : Jeni te dhjamosur.

--------------------------------------------------------

DEMI

Te gjithe njerezit e perfshire nga kjo shenje jane tipa praktike dhe ngulmues te arrijne ate qe duan. Personaliteti juaj mund te krahasohet me ate te qenit sepse thjesht jeni qener te punes. Shume njerez mendojne se ecni me shprehjen beni si them une e mos beni si bej une. Nuk jeni asgje me teper por nje komunist perfekt.

Karakteristika te vecanta : Ju pelqen ngjyra e kuqe.

Opinion personal : Kur jeni te vegjel ne vend tu therrasin vic u therrasin krric.

--------------------------------------------------------

BINJAKET

Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara. Jeni te pelqyeshem per publikun sepse shume nga ju jane biseksuale. Jeni njerez qe me shprehje popullore kerkoni te nxirrni dhjame edhe nga pleshti ose me perkufizim te shkurter bastarde te varfer. Jeni njerez tipike te dhene mbas incesteve.

Karakteristika te vecanta : Cdo gje qe shikoniju duket sikur jeni ju vete ose eshte juaja.

Opinion personal : Mire do ishte te ishit me te paket ne numer.
--------------------------------------------------------

GAFORRJA

Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve . Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.

Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.

Opinion personal : Mos u mbledhshi dy ne nje vend.

--------------------------------------------------------------------

LUANI

E konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima. Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper arogante dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse ju pelqen vetja.

Karakteristika te vecanta : Mos i zenshin deren njeriu.

Opinion personal : Do zoti nuk njoh njeri nga kjo shenje

--------------------------------------------------------------------

VIRGJERESHA

Njerezit e lindur ne kete shenje jane mjaft te rregullt e te llogjikshem.Gjerat e vogla qe u kushtoni rendesi jane te padurueshme nga njerezit qe ju rrethojne.Njerez te ftohte pa emocione dhe zakonisht ju ze gjumi gjate aktit seksual.Ju jeni tipa perfekt per shofera autobuzi dhe pimps.


Karakteristika te vecanta : Tipa qe qeshni me veshtiresi.

Opinion personal : Do zoti nuk me bie gruaja/burri i kesaj shenje

-------------------------------------------------

PESHORJA

Te lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Nese je femer je tipi perfekt i k....Shancet per fitime monetare e pune jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne kete shenje vdesin nga semundje veneriale.

Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.

Opinion personal : Jo per pjese po as ne lagje mos t'ju kesh.

----------------------------------------------------------------

AKREPI

Me i keqi i te gjitheve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te vrare.

Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili.

Opinion personal : Me rrini larg ju lutem.

--------------------------------------------------------

SHIGJETARI

Te gjithe shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone ja lini fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e madhe perfundojne nen avujt e alkoolit edhe Nixon ishte nje shigjetar. Ju nuk keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.

Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Gin dhe vodka.

Opinion personal : Nuk njoh njeri nga kjo shenje.

--------------------------------------------------------------------

BRICJAPI

Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.

Karakteristika te vecanta : O mete per vete
Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten. Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Chaos prej Sun Feb 15, 2009 11:35 pm


AKREPI

Me i keqi i te gjitheve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te vrare.

Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili.

Opinion personal : Me rrini larg ju lutem.


Laughing Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Croko prej Mon Feb 16, 2009 12:20 am

ju qe flisni per horoskopin i cilit shenje ishit juve... Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 16, 2009 12:23 am

:lo me shenjen time e fillova: Nuk ka te dyte si UNE(ujori) Laughing Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Chaos prej Mon Feb 16, 2009 12:42 am

LUANI

E konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima. Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper arogante dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse ju pelqen vetja.

Karakteristika te vecanta : Mos i zenshin deren njeriu.

Opinion personal : Do zoti nuk njoh njeri nga kjo shenje


Une njof,1-2 Laughing Laughing
zot na ruj..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Croko prej Mon Feb 16, 2009 12:59 am

hahaha ca je ti e Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga JoKeR prej Wed Feb 18, 2009 5:43 pm

un luani jam . pupupun Very Happy:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga laura prej Thu Mar 05, 2009 3:47 pm

une jam peshore
avatar
laura
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 6
Registration date : 06/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Elis Duraj prej Tue Mar 10, 2009 1:16 am

euuuuu ktu te vika frik te thuash cfar shenje je Very Happy papapapa peshorja jam dhe une
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOROSKOPI ME HUMOR!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi