CrokoClub Forum Index

Tiparet seksuale ne baze te germes se pare te emrit tuaj.

Shko poshtë

Tiparet seksuale ne baze te germes se pare te emrit tuaj.

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 16, 2009 11:11 pm

Emrat qe fillojnë me shkronje…A
Nuk
je romantik ne mënyrë te veçantë,por je interesant ne aksion.Je
gjithmonë i zënë.Me ty ajo qe shihet,është ajo qe fitohet,je ashtu siç
prezantohesh.Nuk ke durim te flirtosh dhe nuk te bezdis fakti kur
dikush është i turpshem,simpatik ose eksitues.Rri gjithmonë ballë për
ballë me personin tjetër.Kur bëhet fjale për seks ajo qe ka rëndësi
është aksioni dhe jo truket sekrete.Për ty është shumë e rëndësishme
terheqja fizike e partnerit tënd.Provat dhe sfidat i sheh si një
gjalleri qe i jep gjuetise tënde.Je i apasionuar dhe seksualisht je
aventurier,me shumë sec duket,por nuk tregon verdalle aftësitë e
tua.Nevojat e tua fizike janë primare.

Me shkronjen…B
Nxjerr
vibracione sensuale.Të kenaqin gjërat romantike,me vere dhe darke
bashke.Je i lumtur kur merr dhurate si shenjë dashurie nga partneri
yt.Të pëlqen të jesh e perkedhelur dhe di te perkedhelesh partnerin.Je
shumë i/e rezervuar,por para se te besh dashuri,manifeston një shprehi
butesie dhe dashurie veçanërisht te ngrohta.Mund te kontrollosh oreksin
tënd dhe mund te rrish pa sekst nëse është e nevojshe.Ke nevojë për
sensacione të reja dhe eksperienca të reja,dhe je gati ti kesh.

Me shkronjen…C/Ç
Je
një individ shumë i shoqerueshem dhe është e rëndësishme për ty te
krijosh shoqeri.Ke nevojë për afrimitet dhe të jesh i lidhur me dike.Je
i/e gatshëm te bisedosh me një partner seksual para,dhe pas.Do qe
objekti i dashurisë tënde te jetë mirë dhe te jetë shoqerisht i/e
pranuar.Sheh partenerin tënd si dashnorin/en tënd dhe si te dashurin e
jetës.Je shumë seksual/e dhe sensual dhe ke nevojë për dike qe e
vlerëson dhe qe te adhuron.Kur kejo nuk ndodh,je i/e shkathet dhe i
aftë për tu zhdukur me periudha te gjata pa pasur aktivitet seksual.Je
një ekspert për te kontrolluar dëshirat e tua dhe i aftë te zgjerosh
marrdheniet e tua si pasoje e oreksit për seks.

Me shkronjen…D/DH
Kur
vendos ne kokë diçka,bën çdo gjë për te arritur qëllimet e tua.Nuk jep
një përgjigje lehtë,por je me edukate dhe simpatik.Nëse dikush ka një
problem e konverton ne tëndin.Je lartesisht seksual,pasional,i drejtë
dhe i thelle,ndonjëherë je posesiv dhe xheloz.Seksi për ty është një
kenaqesi qe te bën te ndihesh i/e plotësuar.Të stimulojne gjërat e
pazakonta qe te bëjnë te ndihesh i lirë dhe i hapur.

Me shkronjen…E/Ë
Nevoja
jote e madhe është ajo për te folur.Nëse personi i takimit tënd nuk
është një degjues i/e mirë ke probleme për tu shoqëruar me te.Një
person duhet te te stimuloj intelektualisht ose nuk do të interesoj
seksualisht.Ke nevojë për një shok/shoqe për dashnor/e dhe për një
partener krevati.Urren mungesen e harmonise dhe e mos organizimit.Të
pëlqen te flirtosh sepse për ty është me e rëndësishme te stimulosh
aktin seksual ne vetvete,por sa intrigon zemren tënde je shumë i/e
ndershem.Kur nuk ke një dashnor/e te mirë,preferon te flesh ose te
lexosh një libër.

Me shkronjen…F
Je
idealist dhe romantik,e ngre dashnorin tënd ne piedestal.Do gjesh
partnerin me te mirë qe mund te jetë.Të pëlqen te flirtosh,por nëse
dashurohesh je shumë i/e drejtë.Je sensual,seksual dhe ne mënyrë
private je pasional.Publikisht tregohesh ekstravagant dhe galant.Ke
lindur romantik.Skenat e dashurive dramatike janë fantazite e tua te
preferuara.Mund të jesh një dashnor/e shumë bujar.

Me shkronjen…G/GJ
Ji
i/e bezdis’shem duke kërkuar perfekten me veten dhe me dashnorin/en
tënd.I pergjgjesh një dashnori/e e cila ka një intelekt te njëjtë ose
superior me tëndin ose dikujt qe mund te rrise gjendjen tënde.Je shumë
sensual dhe di si të arrish pikën maksimale te stimulimit erotik,sepse
kërkon te paarritshmen.Mund të jesh tepër aktiv seksualisht,kur gjen
kohën.Puna jote është përgjegjësia duke paraprire çdo gjë.Mund të kesh
veshtersi emocionale kur perfundon një marredhenie,por ky nuk është një
problem dhe nuk do mbyllesh seksualisht.

Me shkronjen…H
Kerkon
një partner qe te realizoje reputacionin tënd.Mund të jesh shumë bujar
me dashnorin tënd,sidomos kur arrin te biesh ne dashuri.Dhuratat e tua
për partnerin/en tënd janë gjithmonë një kenaqesi.Para se te
dashurohesh mendon,je disi i/e rreshqitshem për tju dedikuar këtyre
gjerave dhe zakonet e tua te takimeve janë të njëjta,te kujdes’shme
ashti si shkujdesia jote seksuale.Je një dashnor/e i /e durueshem dhe
sensual.

Me shkronjen…I
Ke një nevojë te
madhe për te qenë i dashuruar,i vleresuar…edhe ne punën tënde.Vlereson
kenaqesite ekstreme ne seks,sensualitetin dhe kenaqesite e
mishit.Kerkon dashnor/e qe dinë se çfarë bëjnë.Je jo i qete dhe i saktë
ne sadisfaksionet e deshirave te tua.Je i/e gatshëm për eksperimentuar
forma të reja seksuale.Merzitesh lehtë dhe për këtë ke nevojë për
aventuar seksuale dhe ndryshime.Je me shumë sensual se seksual,por
ndonjëherë je krejtësisht devijues ne seks.

Me shkronjen…J
Mund
të jesh shumë romantik ose i lidhur me bukurine e dashurisë.Të kesh një
partner është gjeja me e rëndësishme për ty.Je i/e lirë ne te
shprehurin tënd për dashurinë dhe je i gatshëm te kapesh mundësitë,duke
provuar eksperienca të reja me partnerin tënd duke e barazuar te gjithë
këtë me një shije te mirë.Trute te ndezin,do të ndjesh qe partneri yt
te jetë menderisht stimulues,nëse jo do e kesh te vështirë te mbash
këtë lidhje.Kerkon dashuri,embelsi,dhe një mbrëmje me qirinj për te
ditur qe je i/e vleresuar.

Me shkronjen…K
Seksualisht
je i/e mrekullueshem,por duhet te konsiderosh me mirë vlerat e
personave dhe veçanërisht te tuat.Nuk do ishte keq qe ky motivim te te
frymezoje për tu koltivuar pak me shumë,duke ndërruar imazhin dhe
përshtypjen qe projekton ne fillim me personat qe takon,dhe me shumë me
ata qe te terhqin.

Me shkronjen…L
Je shumë
romantik,idealist/e dhe disa here beson se dashuri do të thotë
vuajtje.Të tërheqin personat qe kanë probleme ta pazakonshme.E sheh
veten si shpetimtari i dashnorit/es tënd.Je i sinqert,pasional ekstrem
ne seks dhe endrrimtar.Nuk ke nevojë për ndihmë për te rënë ne
dashuri.Fantazon me filma dhe revista.Nuk u tregon te tjerëve për këtë
jetën tënde sekrete qe ke ne fantazite seksuale.

Me shkronjen…M
Je
emocional dhe i thelle.Kur e sheh veten te rrembyer nga një lidhje,i
dedikohesh totalusht asaj.Asgje s’të ndalon,nuk njeh pengesa.Ti beson
krejtësisht tek dikush qe është i njëjtë pasional dhe intens.Beson ne
lirine totale seksuale dhe kërkon gjithmonë të provosh
gjithçka.Energjia jote seksuale është e palodhshme dhe te pëlqen te
mbrosh partnerin.Je i/e aftë te zgjerosh marrdheniet e tua sipas
oreksit tënd seskual.Ashtu si shkronja C.

Me shkronjen…N/NJ
Je
shumë ëndërrues dhe romantic,nuk ke momente te mëdha pasionale.Dukesh
i/e ftohte dhe i/ largët,kështu nuk e bën shumë bashkpuntor/e partnerin
tënd ne ndjenja,por kjo nuk do të thotë qe nuk ke ndjenja për te,por
vetëm se ke mënyrë jo “vetore” për ta treguar.Para seksit për ty vijnë
ndejnjat dhe ngrohtesia shpirtërore

Me shkronjen…O
Je
interesant ne aktivitetet seksuale dhe tregon sekretet e tua me te
turpshme dhe dëshirat e tua.Mund të rishikosh energjine tënde seksuale
për te bërë Lekë dhe për te arritur pushtetin.Mund të kesh lehtesisht
periudha te qeta,por je pasional i/e pakenaqur duke kërkuar te njëjtat
cilësi tek partneri.Seksi është një marrdhenie serioze i cili kërkon
thellesi mendore dhe ndryshueshmeri,ke aftësi të provosh çdo gjë ose
çdo person.Ndonjehere pasionet e tua bëhen posesivitet,gjë qe duhet ta
mbash nën kontroll.

Me shkronjen…P
Je shumë
i/e ndërgjegjshëm për gjërat e tua primare shoqërore.Nuk do mendoje
kurrë te beje diçka qe mund te demtoje imazhin ose reputacionin
tënd.Aparencat kanë te bëjnë për te dhe për këtë do një partner
terheqes.Ne te njëjtën kohe do një person te zgjuar.Është mjaft e
çuditshme qe e sheh partnerin/en tënd si një kundershtar;kujto se një
zenke e mirë stimulon vibracionet seksuale.Je seksualisht i
lirë.Eksperimenton gjëra të reja ne çdo fushe.Je shumë shoqeror dhe
joshes; te pëlqen te flirtosh dhe ke nevojë të jesh i/e terhequr mirë.

Me shkronjen…Q
Ke
nevojë për një aktivitet konstant dhe stimulues.Ke një energji fizike
te llahtarshme.Është shumë e vështirë për partnerin tënd te te ndjeke
seksualisht,madje edhe ne gjëra te tjera.Je një dashnor/e entuziaste
dhe ke tendencen për te qenë i/e terhequr nga njerëz te grupeve te
tjera etnike.Ke nevojë për romantizem,zemër dhe lule edhe për biseda qe
te ndezin.

Me shkronjen…R/RR
Nuk je
rremujaxhi,duke ju referuar jetës ne pergjithsi.Ke nevojë për dike qe
te mund te mbaje paqen me ty dhe për dike qe te këtë një intuite dhe
zgjuarsi te mirë.Ndizesh shpejt,ashtu si me një qe ka mendje te
madhe,po ashtu edhe me një qe ka një trup te bukur.Pra terheqja fizike
është shumë e rëndësishme për ty.Do qe te ndihesh krenar për partnerint
tënd.Ne privat je shumë seksi,por ne krevat sherben me shumë si
profesor.Seksi është i rëndësishëm,por mund të jesh një i/e dashur i
mirë i lojrave shumë kerkuese.

Me shkronjen…S/SH
Ke
sekrete,autokontroll dhe je i/e turpshem.Je shumë sexy,sensuale dhe
pasionale,por shpesh nuk ja lejon vetes.Vetëm ne intimitetin privat del
ne pah kjo anë e natyres tënde.Njeh të gjitha truket për tu marrë
vesh.Mund të luash çdo rol,dhe e merr jetën tënde dashurore
seriozisht.Nuk je budalla/qe,ke durimin për te pritur qe te arrije
personi i duhur.

Me shkronjen…T/TH
Je shumë
i/e ndjeshem,i rezervuar dhe seksualisht disi pasiv;te pëlqejnë
parteneret qe marrin inisiativen.Muzika,dritat e errta dhe mendimet
romantike janë gjërat qe te ndezin.Fantazon,por nuk dashurohesh
lehtesisht.Kur je i/e dashurar je romantik/e,idealist,sentimental dhe
tepër intens (thelle).Të pëlqen te përdorësh senset e tua ne
ndjenja.Mund te modifikosh marrdheniet e tua sipas endrrave qe janë
gjithmonë ne koken tënde.

Me shkronjen…U
Je
entuziast dhe che parime kur dashurohesh.Por kur nuk je i/e dashuruar
me ndonjë person,je i/e dashuruar me dashurinë,duke kërkuar gjithmonë
dike qe ta adhurosh.I sheh gjërat romantike si një sfide.Je një
vagabond dhe ke nevojë për aventura,eksitime dhe liri.Të pëlqen te besh
dhurata për të parë partnerin tënd te ndihet mirë.Mënyra jote e te
udhehequr te berit seks është e fortë dhe me shumë dëshirë,një kenaqesi
momentale.Je i/e gatshëm te vesh para kenaqesise tënde atë te partnerit.

Me shkronjen…V
Je
individualist dhe ke nevojë për hapsiren tënde,për lirin dhe
entuziast.Shpreson derisa dikush te te doje.Ndjen nevojen për te qenë
ne koken e personit tjetër për të parë se c’mendon.Të tërheqin tipat e
egocentrik.Shpesh ka një difernece moshe midis teje dhe atyre.I
përgjigjesh rrezikut,te pëlqejnë thriller dhe suspansat.Skenat lezbike
te ndezin edhe kur nuk bën pjesë.

Me shkronjen…W
Je
shumë krenar,i vendosur dhe nuk do të marrësh një “jo” si përgjigje kur
je i/e dashuruar,ndryshe egoja jote është ne loje.Je romantik,idealist
dhe ndonjëherë je i/e dashuruar me vete dashurinë,nuk sheh e sheh
partnerin tënd si ne te vërtetë është.Ndjenj shumë shumë dhe jep
gjithçka ne një marrdhenie.Asgje nuk është tepër e mirë për
dashnorin/en tënde,bën çdo gjë për te,dhe te pëlqejnë lojrat e
dashurisë.

Me shkronjen…X/XH
Ke nevojë për
stimulime konstante sepse ke lindur me këtë dëshirë.Mund te mbash me
shumë se një marrdhenie ne te njëjtën kohe me shumë lehtesi.Nuk mund te
heshtësh mendjen tënde dhe flet kur bën dashuri.Me koken dhe fantazine
tënde mund të kesh historite me te mëdha të gjitha për ty.Je fantazios
ne seks aq sa partneri shpesh nuk mund te te ndjeke ne fantazite e tua.

Me shkronjen…Y
Je
seksual,sensual dhe shumë i/e pavarur.Nëse nuk mund ti besh gjërat ne
mënyrën tënde atëherë i le fare.Do te kontrollosh marrdhenien tënde.I
përgjigjesh stimulive fizike,te pëlqen te kalosh ore te tera vetëm duke
prekur,duke ndjere dhe duke eksploruar.Ne çdo rast,nëse nuk mund te
kalosh kohën duke bërë punuar,i dedikohesh kenaqesive te mishit.Ke
nevojë ti provosh vetes dhe partnerit tënd se je një dashnor i mirë.Do
te ushqesh perfomancat e tua dhe të jesh i / e hapur,duke stimualuar
pjeset intime te partnerit.Ne krevat je një shoqerues romantik dhe
stimulues.

Me shkronjen…Z/ZH
Për ty të
merresh vesh seksualisht me partnerin është në vend të parë,madje me
pare se kenaqesia.Je krejtësisht i/e shqetësuar për karieren tënde.Nëse
nuk ke një pozite te mirë ekonomike bie ne deshperim,por je një tip qe
nuk dorezohesh lehtë……e heq mendjen duke kaluar me partneren tënde një
nate te gjatë seksi.Mund të jesh shumë me tepër romantik sesa personi
qe keni pranë dhe ke aftësinë të kesh një sensualitet shumë të madh.Por
nuk e humbet kurrë kontrollin e emocioneve te tua.Je shumë i/e
kujdes’shem para se te intrigosh zemren tënde dhe trupin tënd me këto
gjëra.Kur arrin te gjesh dashurinë,perkulesh di një gome para saj.
_________________

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tiparet seksuale ne baze te germes se pare te emrit tuaj.

Mesazh nga JoKeR prej Wed Feb 18, 2009 5:35 pm

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi