CrokoClub Forum Index

A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Shko poshtë

A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 16, 2009 11:27 pm

them se po.....thone qe dashuria dhe urrejtja jane shume afer....!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 17, 2009 12:10 am

se kam provu ndonje here . shpresoj te mos e provoj Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 2:40 am

sma merr menja por munet me ndodh
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:13 am

po kam dash kte siper dhe mrapa esht kthy ne urrejtje lol
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 4:48 am

ahahahahahaha majmunee hehehhe ti muaa kurr nuk munesh mem urrye se jam xemla jote
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:55 am

hmmmm xemla jeme mepas ken skishe shku larg meje Razz ik tash mle rahat
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 4:56 am

hahahaha ehhhhhhh tashhhhhh edhe ti me ke lann se kishe ardh me mu
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Croko prej Mon Apr 06, 2009 2:21 pm

pa pa sa urrejte ktu Laughing

keni nevoj me ju nda se u grindet juve Very Happy Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 5:23 pm

croko ma heq qafe kyt sexyn dikur ka qen e dashura ime tash mka lan edhe se dua ma po kjo se kupton pfffff
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Croko prej Mon Apr 06, 2009 7:15 pm

Laughing ok dicka do boj Cool Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 7:58 pm

croco e ka fajin majmunja se une i tash hajde me mu e nuk erdhiii kurr se kam lan gjithcka kam be per te e tash a jo me la muaa si kam faj hahaha
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Croko prej Mon Apr 06, 2009 8:00 pm

epo asgjo sman nje jete Smile

shiko dhe ti me e tradhtu pra Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Beko prej Mon Apr 06, 2009 8:52 pm

E urren edhe ca te urryme lale Wink

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Leon prej Tue Apr 07, 2009 7:40 pm

ska dashuri pa urrejtja por ase urrejtje pa dashuri Smile
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Thu Apr 09, 2009 12:46 am

Croko shkruajti:epo asgjo sman nje jete Smile

shiko dhe ti me e tradhtu pra Laughing

nuk ma ban zemra se e du fort Smile
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga ELIN prej Wed Sep 16, 2009 11:29 am

Kur vertet dashuron ose me mire te them (thua) dashuroj dike do te thot qe zemra ndjen per ate person
dhe kur dashuron sido qe te shkojn gjerat nuk e harron ate dashuri dhe sbesoj se mund ta urresh ne te ardhmen
Une them qe jo nuk mund ta urresh nje dashuri qe ke pasur kurr !!

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Oltaaa prej Thu Sep 17, 2009 3:33 pm

jo nuk osht e verte qe mundesh ta uresh njeri qe dikur ke pas ne zemr sado qe ti perpiqesh po nuk ja del dot se gjithmon aj qe ke dashur te ngelet ne zemre edhe kurr nuk do mundesh ta urresh pavarsish te keqen qe ta ben
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga SILVY prej Thu Sep 17, 2009 5:48 pm

edhe une OLtaaa ,,kam te njejtin mendim me ty,,
avatar
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Chaos prej Sat Sep 19, 2009 1:24 am

Mire eshte mos te interesoje per te,se kur e urren do te thote qe ke akoma ndjenja per ate person! Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Sat Sep 19, 2009 4:47 pm

une flas per veten time dhe them jo kurr nuk mundem eshte shume e veshtirr ta urresh sepse dashuria qe ke pas per te nuk ta lejon
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Oct 15, 2009 2:30 pm

Te Dyja Nga E Njejta Zemer Dalin Si Dashuria Si Urrejtja Keshtu Qe Pak Rendesi Ka Se Cilen Ushqen !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Oltaaa prej Sun Nov 08, 2009 2:55 am

Nuk mundesh nes zemra verte e ka dashur kurr nuk do te kthehet ne urrejtje kot thon dashurija kthehet ne urrejtje ket qe e kam provu
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Llokume prej Fri Nov 20, 2009 7:57 pm

jo nuk besoj se do te urresh ate qe ke dashur
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi