CrokoClub Forum Index

Cfare eshte feja per ju?

Shko poshtë

Cfare eshte feja per ju?

Mesazh nga Emi prej Mon Mar 02, 2009 1:11 am

Per mua besimi ne nje Zot eshte nevoje shpirterore!

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte feja per ju?

Mesazh nga Chaos prej Tue Mar 03, 2009 1:50 am

Prapa fes fshihet ne fantazin tone nje superfuqi njerzore,dhe krijuese.. per te cilen e kerkojme kur skemi rrugdalje,kur kemi nevoje per nje mrekulli..
Sic jane kalamajt e vegjel qe sapo bien,rrezohen...ose kan nje prb therrasin,ose qajne duke therritur mami.
Kur rritemi,bejme te njejten gje me Zotin,i cili ka gati 1500 fetyra..aq sa jane dhe Fet e sotcme.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte feja per ju?

Mesazh nga Croko prej Wed Mar 04, 2009 6:22 pm

e ke qa me lot Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte feja per ju?

Mesazh nga Chaos prej Wed Mar 04, 2009 9:54 pm

E di .. Laughing
Do behem Budist.. Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte feja per ju?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi