CrokoClub Forum Index

Formula 1!

Shko poshtë

Formula 1!

Mesazh nga Emi prej Thu Mar 19, 2009 12:24 am

Piloti juaj i preferuar???? Per mua HAMILTON McLaren king

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 19, 2009 1:19 am

Fernando Alonso esht piloti me i paster......
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Emi prej Fri Mar 20, 2009 1:08 am

Hamilton preferohet per inteligjencen e tij!!!!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Chaos prej Fri Mar 20, 2009 1:25 pm

Lol Emi,specialistja Very Happy !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Emi prej Sat Mar 21, 2009 12:32 am

kemi dhe dobesi Laughing .....shpejtesine!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Chaos prej Sat Mar 21, 2009 12:38 am

Ti ke qef ne dy..ashu jo ne 4 Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Emi prej Sat Mar 21, 2009 12:40 am

Laughing ne dy ....ashtu do ta provoj... po ne 4 do ngelet enderr Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga GoldeN prej Sat Mar 21, 2009 3:48 pm

ah inteligjenca e Hamiltonit
ai esht cun mami mi.......
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Emi prej Sat Mar 21, 2009 5:38 pm

le te ishin te gjithe cuna mamaje dhe kampion bote!! Laughing ta siguronim jeten dhe ne..... Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Formula 1!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi