CrokoClub Forum Index

Kombetarja Shqiptare?

Shko poshtë

Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 19, 2009 1:39 am

Mendoni se kombetarja e jone i ka shanset per tu kualifikuar,
ne boterorin e South Africa 2010? cheers cheers cheers
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga Croko prej Thu Mar 19, 2009 3:11 am

per ndonje kupe... leshit dhe mundemi te marrim pjese. sa te jemi gjall jo qe jo skemi me marr pjese ne boteror po ase ne europian

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga Chaos prej Thu Mar 19, 2009 4:54 pm

Une jam i sigurt qe do e marrim kupen e botes ne 2010!! Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga ELIN prej Thu Mar 19, 2009 5:28 pm

me ata lojtar qe kemi ne ne kombetare as qe behet fjal te kaojm grupim jo me te shkojm ne
botror
Chaos ti mire e ke enderra kemi ne shqipetaret plot Smile
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 19, 2009 6:09 pm

po pse ia humbni vlerat kombetares haha Croko....
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga Chaos prej Thu Mar 19, 2009 7:31 pm

Golden,po dhe tjua rrisesh mendjen,sbejne gje jo Very Happy !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kombetarja Shqiptare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi