CrokoClub Forum Index

mire se erdhe klaudia

Shko poshtë

mire se erdhe klaudia

Mesazh nga ELIN prej Thu May 07, 2009 12:34 am

mire se erdhe klaudia shpresoj qe tja kalosh sa me bukur midis nesh
Smile
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mire se erdhe klaudia

Mesazh nga Durresaku_20 prej Mon May 11, 2009 1:12 pm

klaudia Nje ... Mirpritje per meje dhe te gjith staffit te forumint Smile dhe kalofsh sa me mir .. Midis nesh Smile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi