CrokoClub Forum Index

sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri May 29, 2009 8:54 pm

Rolling Eyes
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Chaos prej Fri May 29, 2009 9:00 pm

Ronce,nqs se skuptove,du te them se shume here te cojne der te kroni dhe uje ste lejne me pi. Laughing Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Croko prej Sat May 30, 2009 2:56 am

TiRoNcJa shkruajti:Croko pse u habise mo Very Happy

sepse une e kam 24 oresh Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun May 31, 2009 7:45 pm

uuaaa i paskemi gocat te gjitha virgjeresha ne ktu mo Very Happy
si ato vajzat e mbara Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga ELIN prej Sun May 31, 2009 8:29 pm

ku jan virgjereshat se na eshte thar syri te shohim nje te till Razz:P
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Llokume prej Mon Jun 01, 2009 2:07 pm

un sjam e virgjer ore hahahahaha sa kohe sot mo hahahaha
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga ELIN prej Mon Jun 01, 2009 2:13 pm

kleandra thash dhe une ishalla ka ndonje te virgjer po ehe sdoli gje Razz
jo se dhe keshtu me prish pune jo
se je femer klas fare je sido qe te jesh e virgjer a jo mu me pelqen !
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Jun 05, 2009 6:57 pm

EnGJeLL_I_ShKrUr po ktu jan te gjith mbi 18 ca kerkon ktu te virgjer ti mo Very Happy
duhet me kalu nga 8-vjecaret edhe jalla ta gjesh nje Razz

nejse uuu sa kohe kom se maj men me ju rrejt kot Sad
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 5:10 pm

S'e mbaj mend...po ben nja 2 ore me duket.Razz
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Oct 15, 2009 2:36 pm

No
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 04, 2009 11:25 am

StRaNgEr shkruajti:No
???
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Oltaaa prej Sun Nov 08, 2009 2:52 am

.... Kom harru ...
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Search prej Wed Feb 10, 2010 8:18 pm

Sexxxxxxxxxxxxxx ????? Ca o kjo me daku ??? study
avatar
Search

Male Numri i postimeve : 29
Age : 35
Location : Varravinga
Registration date : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga ELIN prej Wed Feb 10, 2010 10:10 pm

U BE SHUME KOHE VALAI KAM HARRU SPO ME DO ASNJERA ME :p

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: sa kohe keni pa ber mardhenie sexuale !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi