CrokoClub Forum Index

Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Shko poshtë

Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga Emi prej Wed May 27, 2009 11:38 pm

Sipas statistikave gjate stines se veres si femrat dhe meshkujt flirtojne me teper se cdo stine...sidomos meshkujt!!! jepni mendimin tuaj!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga Croko prej Wed May 27, 2009 11:41 pm

vlon gjaku Laughing


pastaj... pse thua sidomos ne mashqit ??

une e di se femrat jan ne krize verore... Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga Emi prej Wed May 27, 2009 11:46 pm

thjesht firti eshte me i nevojshem per femrat ,te gjithave na pelqen te pelqehemi nga meshkujt ,kurse per ju loja e flitit kalon shume here ne tradheti. Pastaj dhe divorcet jane me te shumta gjate stines te veres Very Happy

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga Llokume prej Fri May 29, 2009 10:53 am

thjesht sepse i shohin ne bikini hahahahaha
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 12:48 pm

Koha me e mire per mua,gjith ato shal neper uje,skam faj! Very Happy
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Tue Jun 02, 2009 4:14 am

se eshte nxet shume lol
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse tradhetojme me teper ne stinen e veres?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi