CrokoClub Forum Index

E dini Notin;

Shko poshtë

E dini Notin;

75% 75% 
[ 3 ]
25% 25% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 4

E dini Notin;

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 1:13 pm

Hi te gjithve,thashe te hap dhe une nje teme timen,dhe pse sja kam shume idene si behet..

Desha te dija kush nga ju din,dhe kush nuk din te notoje Very Happy
Sondazh i kollajte.. Sleep
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga Croko prej Sat May 30, 2009 1:15 pm

une se di, po pres te blej nje komordare makinash te mesoj te mos mytem Laughing


po te ishte te ma mesonte nej femer me qefe Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 1:19 pm

Ose Croko te gjesh nje femer te shendoshte,ti hypesh siper si komordare.. Laughing
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga Croko prej Sat May 30, 2009 1:21 pm

hahahahahhahahaahahahah ik re cthu ti.. e te sillet .... ajo komardarja mbrapsh... te ban qofte... hahahaha

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga AlbWhiteShark prej Sat May 30, 2009 1:22 pm

Laughing e mora vesh ca thu..
ika tani,do vi prap se qeka gallat ktu..
paska dhe peshkaqene tbukra Very Happy
avatar
AlbWhiteShark
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 29
Age : 36
Registration date : 15/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga Croko prej Sat May 30, 2009 1:24 pm

ik ik klm Smile e mos harro me ardhe se mase nej peshkaqene se ka mesu notin ala e duhet ta ndihmosh... Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga Leon prej Sat May 30, 2009 8:51 pm

une e di per vete..

po nese deshi ndonjera ja mesoj me qef Laughing
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun May 31, 2009 7:42 pm

Po bej gjoja sikur e di un Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E dini Notin;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi