CrokoClub Forum Index

NDALU PAK DHE MENDO!!!

Shko poshtë

NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga Croko prej Tue Jun 02, 2009 12:30 amEdituar për herë të fundit nga Croko në Tue Jun 02, 2009 12:41 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga ELIN prej Tue Jun 02, 2009 6:03 pm

per ate zot te madh jam prekur shume me kete video
ndaj dhe sduhet te ankohemi kurr se ka diku ne kete bot dhe me keq se ne qe vertet jan per te ardh keq Sad
Do deshiroja te ishim te gjith njesoj


Edituar për herë të fundit nga EnGJeLL_I_ShKrUr në Wed Jun 03, 2009 1:07 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga Emi prej Tue Jun 02, 2009 9:36 pm

Croko shume prekse...asnje nga ne nuk eshte mirenjohes per te mirat qe kemi ,gjithmone kerkojme me teper,nuk na lejon egoizmi te shikojme njerzit qe na kane nevoje.Në qoftë se jetojmë një jete duke bazuar veten tone tek gjërat qe kanë të tjerët, do humbim lumturine dhe nuk do vleresojmë as ato që mund te na dhurojnë. thjesht duhet te jemi mirenjohes per gjithcka....

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga Croko prej Tue Jun 02, 2009 10:04 pm

ishte dicka me vlere qe ja vlente ta lexosh ta shikosh dhe te gjykosh rreth vetes dhe te tjerve !!

e mira smaron kurr , por ka keq dhe me keq se sa neve !!


do falenderoja ne kete rast nje zonje nga facebook ku aty e pash dhe me preku shum !!

thash do e gjej te postoj e te komentojme !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:09 pm

Ndaj kurr nuk duhet te ankohemi per ato qe kemi
e mira ska fund por as e keqja ska
shikoni videon me lart dhe do e kuptoni !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NDALU PAK DHE MENDO!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi