CrokoClub Forum Index

Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Shko poshtë

Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga ELIN prej Tue Jun 02, 2009 5:26 pm

mendimi im !!!!!
une se kam aspak problem moshen ne nje lidhje
rendesi ka te gjesh komunikimin !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga Emi prej Tue Jun 02, 2009 9:18 pm

Nuk mendoj se diferenca e moshes eshte problem qe te funksionoje nje lidhje.Sidomos per ne femrat eshte shume terheqese.... Rendesi ka qe te jete per njeriu (ideal)!!!

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:30 pm

E sakt kjo qe the Emi Smile
mire do ish te kishin dhe te tjeterat nje mendimme ty

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 1:54 pm

Ata qe refuzojne dashurine per moshe nuk jane te dashuruar them une, sepse dashuria eshte ajo qe percakton nje lidhje jo mosha.Nese ndjeni se nje femer/mashkull eshte per ty mos shikoni moshe.Pastaj njeriu peshohet dhe vleresohet nga intelekti, se mosha mund te jete nje kontrast ne aspektin fizike por qe nuk dmth qe duhet te jete pengese ne lidhje emocionale shpirterore nese afrohen teresisht me mendime.Sot nuk eshte si me pare as cunat e as gocat kur dashurojne nuk njohin moshe, e rendesishme eshte ta dashurosh me shpirte ta respektosh , ta mbeshtetesh, se kur eshte dashuria e sinqerte te gjitha te tjerat vijne.
Dy te dashuruar mund ti ndaj vetem vdekja jo mosha
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga GoldeN prej Wed Jun 03, 2009 1:56 pm

mua sme intereson shum
GoldeN
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:56 pm

Cohem ne kemb per kete qe sapo shkruajti kleandra
eshte vertet ashtu sic ti e the, mosha ska te bej fare Dashuria eshte qe numeron !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e rendesishme eshte mosha per ju ne nje lidhje ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi