CrokoClub Forum Index

C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Shko poshtë

C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:40 pm

mendoj se vertet eshte nje gje e till ka dashuri ne shikim te pare
besoj se ai shikim mund te jet dhe ideali per nje lidhje te flakt Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 1:49 pm

dashuria nuk ka te beje me pelqimin eshte shuuummmeee me e thelle se kaq, ka te beje me personin se si eshte, me idete qe ka, menyren si i koncepton gjerat, menyren se si sillet etj etj dmth jane gjitha gjerat ne teresi qe te bejne te dashurohesh me nje person dhe keto gjera nuk mund ti njohesh thjeshte me nje te pare.
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:58 pm

domethen kleandra mesa po shoh ti sje dhe aq e mendimit ne dashurin me shikim te pare ?

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 2:04 pm

dashuria ne shikim te par ka nje domethanje mjaft te madhe e njerezit thone se asht vetem sinpati edhe shuhet menjeher por nuk asht e vertet ajo jeton ne zemren e njeriut dhe nese sht dashuri e vertet edhe pse asht ne shikim te par ajo jeton dhe nuk vdes leht .....nuk eshte se sjam dakort yllo po them kete tjetren per mua esht kjo domethenie per dashurine ne shikim te pare ate qe solla perpara esht se me ke edhe si e perjeton dashurine ne shikim te pare
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:53 pm

Asnje mendim.

Nuk ekziston!
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga kapo prej Sun Jun 21, 2009 12:26 am

kleandra shkruajti:dashuria nuk ka te beje me pelqimin eshte shuuummmeee me e thelle se kaq, ka te beje me personin se si eshte, me idete qe ka, menyren si i koncepton gjerat, menyren se si sillet etj etj dmth jane gjitha gjerat ne teresi qe te bejne te dashurohesh me nje person dhe keto gjera nuk mund ti njohesh thjeshte me nje te pare.


spo kam cte shtoj me shum se sa ke than ,

jam plotesisht ne dakord me fjalet tuja ,

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Chaos prej Wed Jun 24, 2009 12:36 am

Me shikim te pare se di a behet gje,por me te dytin eshte e sigurte ajo pune . Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Croko prej Wed Jun 24, 2009 9:26 pm

Laughing

epo po arrite tek shikimi 2 sdo jet e veshtire Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Sun Jul 12, 2009 8:44 am

si vazhdon maron
sexy_Lozonjare
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Lapraks4ever prej Sun Jul 12, 2009 8:56 am

Se besoj se mund te zgjsi shume por varet dhe nga njerezit .
Lapraks4ever
Lapraks4ever
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 3
Location : Spain
Registration date : 12/07/2009

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Jul 12, 2009 2:38 pm

sipas meje eshte vetem simpati! si mund te dashurosh me shikim te pare? mund te te pelqej nje person me shikim te par po seshte dashuri jo
Elis Duraj
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga kapo prej Sun Jul 12, 2009 2:47 pm

jo shoku e ke gabim Very Happy ka sex me shikim te pare te pkten kshu po e verteton koha sotshme se fjala dashuri esht e rende jo me thon po me ndjetj ate ! esht dicka qe fitohet e jo me nje shikim ! mund te thush me shikim te pare sa me pelqen ajo ta coj tek krevati sonte Smile apo jo kshu nuk i bie... kshu thojne dhe femrat per ne tashme po vjen nje dite qe femrat te na bojne propozim se esht bastadhu rraca dhe ne shqiptaret qe e majme veten burra kohet e fundit emigrimi i prishi njerzit , plot me gay e les ,

esht me te ardhe keq po kjo esht gjendja ,

dola pak nga tema po desha te theksoj ,

tani sa per dashuri ska ma ase me shikim te pare ase te 2 ase te 100 sot ka interes para e shum gjona po jo dashuri ,

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Emi prej Mon Jul 13, 2009 10:56 pm

KAPO jam dakort me ato qe thua por i ke marre sh me frike femrat me duket nuk shikojme xhepin te gjitha ,kane mbetur dhe nga ato qe dashurohen pa interes. nejse une si do tja bej qe kam miopi ,mbeta beqorre!! Shocked

_________________
dark road 2 heaven
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Beko prej Wed Jul 22, 2009 12:07 pm

pse jo dashuri me shikim te pare me pelqen Wink

_________________


Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare mendimi keni per dashurin ne shikim te pare ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi