CrokoClub Forum Index

"Pershendetje.."

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

"Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 1:47 pm

pershendes gjith staffin e www.crokoclub.tk se jan njesha Very Happy edhe ne vecanti veten time Razz ene uroj qe tja kalojm sa me mir Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 1:58 pm

Prshendetje te gjitheve shpresoj tja kalojme sa me kendshem,flm per ftesen Smile
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 2:00 pm

Mir se erdhe Adela e shpresoj te ja kalojme sa me bukur !!

te falenderoj per mirseardhjen
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hi Adela

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 2:05 pm

MIr se erdhe Midis nesh adela ene te Uroj tja kalosh mir MIdis nesh !!!!!!!! Smile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 2:07 pm

Flm shum,sa qetesi ore apo pak dhe sakt per momentin Very Happy
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 2:10 pm

Eshte shpejt adela pranaj esht qetesi sepse kishim nje rifreskim te forumit Very Happy pranaj Mos u merzit Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Sep 28, 2008 3:51 am

Pershendetje dhe nga un;) Po me vjen keq qe eshte rifreskuar kaq shum ky forum:( nejse shpresoj tja kalojm akoma me mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Sun Sep 28, 2008 7:56 am

TiRoNcJa shkruajti:Pershendetje dhe nga un;) Po me vjen keq qe eshte rifreskuar kaq shum ky forum:( nejse shpresoj tja kalojm akoma me mire Smile

Pershendetje embelsira e ferumit !!

ti e din se ske nevoj me te thon mir se erdhe se je mo e vjetra e keti forumit Smile

kshu qe jan bo ndryshimi po ste kam pare qe te njoftoj !!

shpresoj se te ka pelqy puna nje her
!!! cheers
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sun Sep 28, 2008 11:33 am

Mir se erdhe serisht Midis nesh TiRoNcJa ene shpresoj nja kalosh mir Razz me ca e ca te rinj ketu si puna ime prsh Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga adela prej Tue Sep 30, 2008 9:34 pm

qenkam vetem sonte.gjithsesi prshendetje te gjithve dhe naten Sad
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga kapo prej Tue Sep 30, 2008 9:35 pm

adela shkruajti:qenkam vetem sonte.gjithsesi prshendetje te gjithve dhe naten Sad

kush te tha se je vetem ty ? Laughing lol!
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga MIRI_BMW prej Tue Sep 30, 2008 9:45 pm

ketu jemi te gjith mos u merzit ti
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 11:49 pm

ciao ckemi mir jeni mer popull si keni kalu Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Fri Oct 03, 2008 6:21 pm

mire thote ky :p

Pershendetje kalamaja ka jeni , apo keni ik ne club pa me bere zile Sad

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga ZAFIR-ZAFALLI prej Fri Oct 03, 2008 9:08 pm

Pershendetje forumi

ZAFIR-ZAFALLI
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Fri Oct 03, 2008 9:14 pm

ZAFIR-ZAFALLI shkruajti:Pershendetje forumi


kush ka ardhe embelsira e chatit Smile

ku je mer vllai mir ti ??

mir se erdhe nje her Wink cheers

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga ZAFIR-ZAFALLI prej Fri Oct 03, 2008 9:17 pm

Croko mir se tgjeta pjanec :-D un bonbone fare si gjithmon ca behet knej

ZAFIR-ZAFALLI
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Fri Oct 03, 2008 9:17 pm

ja shtepia e re nje her ska gjalleri po do bohet me mire Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga ZAFIR-ZAFALLI prej Fri Oct 03, 2008 9:19 pm

Po do behet pse mos te behet gje nuk imungon Very Happy ne jemi te mir ca duhet ma shum as i gjo Very Happy

ZAFIR-ZAFALLI
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Dj_vini prej Fri Oct 03, 2008 10:58 pm

Pershe ndetie une jam Dj_vini ose me sakte vini ju pershendes te gjithve pa preashtim jeni boomb fare Razz

Dj_vini

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 03, 2008 11:57 pm

Dj_vini
Mir se erdhe lale Very Happy ene kalofsh mir Smile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga njeshe prej Sat Oct 04, 2008 12:58 am

Dj_vini Mir se erdhe
avatar
njeshe
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Sat Oct 04, 2008 9:51 am

o zafir mos mu baj qafir Very Happy

ku je ti mer , car mora vesh un se kishe perdhenu i chatiste me zor ti Very Happy Very Happy Very Happy

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Sat Oct 04, 2008 11:12 pm

mir se ju gjeta Smile
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Oct 05, 2008 2:20 am

Pershendetje te gjithve Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi