CrokoClub Forum Index

Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 3:44 pm

Te dua sepse jeta ime je ti...
Te dua se me jep drite dhe dashuri.
Te dua se je me i bukri perfytyrim,
Te dua se je me mua nga mbremja ne zgjim...
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga Emi prej Wed Jun 03, 2009 11:55 pm

te dua sepse ke shume difekte.... Very Happy

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga ELIN prej Thu Jun 04, 2009 7:47 am

TE DUA SE JE GJITHCKA QE KAM
TE DUA SE TI ME JEP GEZIM HARMONI
TE DUA SE JE FRYMARJA IME
TE DUA TY SI ASGJE NE BOT
TE DUA TY PER GJITHCKA QE ME JEP
TE DUA SE ME E BUKURA TI ME JE
TE DUA TY SE JE FILLIMI DHE FUNDI IM

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Jun 05, 2009 6:54 pm

te dua sepse hmmm se di as vet pse te dua Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga Llokume prej Fri Nov 20, 2009 8:09 pm

te dua sepse ma degjon zemra
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga Oltaaa prej Wed Dec 09, 2009 1:28 am

Te dua se je jeta per mua
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Dec 22, 2009 1:01 am

Te Dua Se Me Ke Bere Te NJoh Kuptimin E Kesaj Fjale !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Jan 08, 2010 11:33 am

auu sa e thell kjo shprehje Stranger Razz

te dua se je sh i keq Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fillo diçka me fjalen ''Te DUA ''..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi