CrokoClub Forum Index

Zhgenjim...nga kush??!! Pse??!!

Shko poshtë

Zhgenjim...nga kush??!! Pse??!!

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 3:47 pm

Rendomt ndodh te zhgenjehemi nga nji person ose nga nje grup
njerzish qofshin te nji rrethi te ngusht apo me gjere. Ju ka ndodhur te
pesoni dicka te till??
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Zhgenjim...nga kush??!! Pse??!!

Mesazh nga ELIN prej Thu Jun 04, 2009 7:58 am

zhgenjimet jan te shumta per mos te then cdo dite ka dhe nje zhgenjim
jam zhgenjyer ne shume deg jo vec shoqeri po dhe te tjera
zhegenjimi eshte nje mesim i mire qe mund ta kontrollosh me von e mos te pesosh te njejten gje
zhgenjimi eshte e anasjellta e besimit !
kur ke besim tek dikush vjen momenti dhe zhgenjehesh

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi