CrokoClub Forum Index

Castet magjike..

Shko poshtë

Castet magjike..

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 3:49 pm

Cilat jane ato momente qe ju bejne te ndiheni ne harmoni,qetesi..ato
momente qe ju bejne te ndiheni te gjalle,te cilat i kujtoni me
nostalgji dhe te cilat sdo ti harronit kurre ?
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi