CrokoClub Forum Index

Cfare na shtyn ne jete ,te genjejme ,si e percaktoni ju genjeshtren

Shko poshtë

Cfare na shtyn ne jete ,te genjejme ,si e percaktoni ju genjeshtren

Mesazh nga Llokume prej Fri Jun 05, 2009 6:15 pm

pyetia ....Pse genjejm dhe ceshte per ju genjeshtra ?..
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi