CrokoClub Forum Index

"Pershendetje.."

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Sun Oct 05, 2008 3:14 pm

pershendetje

une jam vetem sot ku jan gocat Razz ?
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Oct 08, 2008 2:58 pm

luani mir se erdhe lale ene kalofsh sa me mir midis nesh !!!
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Emi prej Wed Oct 08, 2008 6:35 pm

PERSHENDETJE TE GJITHVE!!!! PERSHENDETJEN ME TE EMBEL TEK CHAOS!!!! Twisted Evil
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Wed Oct 08, 2008 6:47 pm

emi shkruajti:PERSHENDETJE TE GJITHVE!!!! PERSHENDETJEN ME TE EMBEL TEK CHAOS!!!! Twisted Evil

pershendetje emi e mir se erdhe !!!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Wed Oct 08, 2008 10:12 pm

pershendetje forumi mir jeni ?
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Chaos prej Wed Oct 08, 2008 11:20 pm

Mire se erdhe Emi,... Cool
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Emi prej Thu Oct 09, 2008 12:05 am

avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 09, 2008 12:43 pm

mir se erdhe Emi ene kalofsh mir Very Happy
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Oct 09, 2008 1:48 pm

Emi shkruajti:PERSHENDETJE TE GJITHVE!!!! PERSHENDETJEN ME TE EMBEL TEK CHAOS!!!! Twisted Evil


Emi persh. mire se erdhe Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Durresaku_20 prej Fri Oct 10, 2008 3:28 pm

meqene se u fute Smile po boje nje pershentetje te Vogel Razz persh.. Croko,Emi,chaos,TiRoNcJa,luani,njeshen,Dj_vinin,Profesori_Qorr,ZAFIR-ZAFALLI,adela,Sweety_durrsake,jona,gjumashi,ani,santos,toni,tani911,ne_vetmi,Kallamochi,VlOnJaTjA_cMeNdUr,eminem,Devil^-_-^Boy,m17,sara,Kapo,sarandjoti^it^klandestine,Xha^Beqo^Me?Cifte,ELIN,Anxhi91,AlbRappeR,MaRkO_DrAcUlA,GirlyyGirl,PushVerdhi,AjSeLa,cLiF,SkiN,Tiri,silvester,SoSa,AliU,TeD[i],Motorristi,alen ufaaaaa u lodha
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Emi prej Fri Oct 10, 2008 8:58 pm

Mirse ju gjeta !!! uroj te kalojme bukur te gjithe !!!!!! Smile DURRESAKU me vjen keq te lodha Razz por urimet dhe pershendetjet me te embla jane per CHAOS ;)Dhe dicka tjeter nuk i permende te gjith anetaret .....kisses
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga adela prej Sat Oct 11, 2008 1:14 am

emi mir se erdhe Smile
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga jona prej Sun Oct 12, 2008 2:16 pm

pershendtje emi mir se erdhe
avatar
jona
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 46
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga MIRI_BMW prej Thu Oct 16, 2008 3:43 pm

pershendetje si jeni
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Avokati prej Wed Oct 22, 2008 8:39 pm

Pershendes gjith staffin e www.crokoclub.tk se jan njesha,uroj qe tja kalojm te gjith sebashku mir ne kete forum sa me shume harmoni me njeri-tjetrin dhe pershendes te gjith ato qe ndodhen ne kete forum,kalofshit mir sa me shume sex dhe pare per te gjith ju!!!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Avokati prej Wed Oct 22, 2008 8:47 pm

o Zafir ku je man si te kam te pershendes ty dhe te gjithe ata qe ndodhen online ne forum dhe nje pershendetje te vecant per Croko dhe tironcen kalofshit mir!!!!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Avokati prej Wed Oct 22, 2008 8:48 pm

Emi pershendetje uroj qe tja kalosh sa me mir ne kete forum !!!!mir se erdhe uroj qe tjakalosh sa me mir !!!!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Sat Oct 25, 2008 11:29 am

pershendetje ALL
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga sara prej Sat Oct 25, 2008 12:51 pm

Luani nese e mba veten per Luanin e judes jam dakort me ty je ..... por nese sheh kete firmen time kjo flet vete ska nevoje per koment eshte i vetmi emer ne toke e ne qiell ******* JEZUS******
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Sun Oct 26, 2008 2:57 am

Mirmbrama tgjithve
Ene ka i puthje per vejushat e forumit Razz

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Sun Oct 26, 2008 9:30 pm

sara shkruajti:Luani nese e mba veten per Luanin e judes jam dakort me ty je ..... por nese sheh kete firmen time kjo flet vete ska nevoje per koment eshte i vetmi emer ne toke e ne qiell ******* JEZUS******

ajo firma ime ska te boj me ate qe thua ti, se kjo esht firma e forumit !!

gjithsesi une skam ofendu njeri !! nuk jam jude po flm per respekin !!

cdonjeri tregon karakterin e tij !!
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga sara prej Mon Oct 27, 2008 11:42 am

uuuuuuuuuu e ke kuptuar shume gabimmm at qe kam thene une se per LUANIN E JUDES ka nje histori por me duket nuk q'enke i informuar me fal nese je ndjere ashtu qellimi im nuk ka qene ai dhe nje here me fal;
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Leon prej Mon Oct 27, 2008 8:23 pm

Sara sesht nevoja te me kerkosh falje .. se sesht bo nami

dhe mua kur e lexova me erdhi e befasishme se kjo esht nje gjo qe shkruan tek firma jote personale sa her poston dicka del dhe kjo poshte

kete e kam vendon per shaka

nejse te jesh mire e mos e vrit mendjen

rrespekt Wink
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 27, 2008 11:49 pm

Pershnetje tgjithve.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Emi prej Tue Oct 28, 2008 11:42 pm

mirmbrema te gjitheve!!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi