CrokoClub Forum Index

"Pershendetje.."

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga MooN prej Thu Nov 13, 2008 3:39 pm

Pershendes croko mwaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Thu Nov 13, 2008 3:49 pm

pershetje Sweety !

te shkokan syzet Wink


kisss se je njeshe !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Nov 13, 2008 4:25 pm

Pershendetje tgjithve.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga sara prej Thu Nov 13, 2008 6:07 pm

Pershendetje per SHEFIN e di vete ai??? dhe per JONEN te te puth jona
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Avokati prej Fri Nov 14, 2008 8:58 pm

Pershendetje te gjitheve qe ndodhen ne kete forum nje fundjav sa me te kendshme per te gjith ju!!!!! sa me shume pare dhe sex!!!!!!! ju pershendes te gjitheve o popull!!!!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 14, 2008 9:12 pm

dhe une pershnes shefen e din vet ajo Wink


rrespekt all

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:12 pm

Bofshi Qef Ne Vazhdim Wink
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 15, 2008 7:14 pm

O Devil si ka munsi sa her jam un ktu je dhe ti ? ca eshte kjo rastesi kshu :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 15, 2008 7:15 pm

TiRoNcJa mua me pelq kjo rastesi Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Avokati prej Sun Nov 23, 2008 10:58 am

Nje pershendetje te gjitheve qe ndodhen ne forum!!!dhe nje pershendetje per crokon dhe tironcen patrioten time !!!!!kalofshit sa me mir sa me shume sex dhe pare !!!!

Avokati
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 12
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 4:58 pm

flm man per pershnetjen dhe une te pershendes !!

rrespekt cun flori Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 6:38 pm

Pershendetje tgjithve Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 6:39 pm

Qendrim Te Kencem Ne Forum Te Gjithve Wink
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga lina prej Fri Dec 19, 2008 11:23 pm

hello

lina

Numri i postimeve : 7
Registration date : 28/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 19, 2008 11:33 pm

pershendetje lina.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 24, 2008 9:17 am

MIRMGJES PPL

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 29, 2008 11:15 am

E pershendes te gjithe stafin e CrokoClub.tk

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 3:54 am

Jocker stafi te pershendet gjithashtu Wink

pershendetje tgjith antaret e Clubit Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:01 pm

H I

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 9:29 pm

Pershendetje Per Te Gjithe ato Qe jan Off . Dhe Do Bohen On Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga ardiani prej Mon Sep 28, 2009 12:45 pm

pershendetje te gjithve ne venqanti miqt qe njoh dhe ju uroj respektet e mia te perzemerta dhe me behet qefi qe erdha dhe nje her per tju pershendetur te gjithve duke fillu nga crkoko zafiri ju uroj fat sa per femrat jeni sexy girl ja kalofshi sa mer mir

ardiani
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Croko prej Mon Sep 28, 2009 7:02 pm

ardiani pershendetje dhe rrespekt nga ana ime !!

ja kalofsh sa me bukur !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Oltaaa prej Tue Sep 29, 2009 1:22 pm

pershendetjeeeeeeeeee
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga GLORIA prej Wed May 12, 2010 10:04 am

PERSHENDETJE TE GJITHVE Smile
avatar
GLORIA
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : itali
Registration date : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pershendetje.."

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi