CrokoClub Forum Index

ça beni ne keto momente ??????????????

Shko poshtë

ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga aisha prej Sun Jun 07, 2009 12:02 am

I love you I love you I love you I love you
aisha
aisha
E Re
E Re

Female Numri i postimeve : 11
Age : 37
Location : italy
Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:17 pm

Po gatuaj aahahhhahaha
Po ça po be tjeter nderkohe qe i pergjigjem temes?! ;D
Mistrece
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Tue Sep 15, 2009 9:58 am

po degjoj kenge dhe po shkruaj ne forum !!

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Oltaaa prej Tue Sep 15, 2009 1:12 pm

<P><STRONG><EM>po rri pran pc edhe po postoj</EM></STRONG></P>
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Wed Sep 16, 2009 10:46 am

Sapo u zgjova po pi kafen e mengjesit !!

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Oltaaa prej Thu Sep 17, 2009 3:40 pm

po postoj ktu ne forum
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga SILVY prej Thu Sep 17, 2009 5:38 pm

sa erdha nga puna ,,,,
SILVY
SILVY
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 38
Location : Italy
Registration date : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Chaos prej Sat Sep 19, 2009 1:25 am

Po dal..
Shifna kalofshi mire! Wink

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Sat Sep 19, 2009 4:50 pm

po studjoj well po mundohem
sexy_Lozonjare
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Sat Sep 19, 2009 4:57 pm

po luaj poker dhe po postoj me sexy_lozonjare ne forum Smile happy

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Sat Sep 19, 2009 5:00 pm

ummmm pokerr hummmmmmmmmmm lets paly 2gether
sexy_Lozonjare
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Tue Sep 22, 2009 6:24 pm

po shikoj nje filem dhe po postoj ne forum !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Mon Sep 28, 2009 12:07 pm

po degjoj muzik dhe njekohesisht po bej nje video per ne youtube per te gjith antaret e forumit Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Oltaaa prej Tue Sep 29, 2009 1:23 pm

po pi kafe me cigare edhe mezi po postoja
Oltaaa
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Croko prej Tue Sep 29, 2009 7:26 pm

po pij nje birr e po degjoj muzik....

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Llokume prej Fri Nov 20, 2009 7:58 pm

asgje po shkruaj
Llokume
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Fri Nov 20, 2009 8:00 pm

po bisedij me kete lart meje Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga GoldeN prej Sun Nov 22, 2009 5:29 pm

po degjoj muzik
GoldeN
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga ELIN prej Sun Nov 22, 2009 5:40 pm

Po rregulloj chatin e ri te forumit mibbit !!

_________________

WwW.CrokoClub.Com


ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ça beni ne keto momente ??????????????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi