CrokoClub Forum Index

Fjalor Shqip Shqip!

Shko poshtë

Fjalor Shqip Shqip!

Mesazh nga Gjumashi prej Sun Jun 07, 2009 1:58 am

Ketu keni nje fjalor shqip shqip, per te sqaruar disa fjale per permbatjen dhe kuptimin e tyre.

Shkarkoni dhe Instaloni ne PC tuaj

Me respekte.
Gjumashi!
avatar
Gjumashi
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 10
Location : C:\Spam.exe
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi