CrokoClub Forum Index

MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Shko poshtë

MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Mesazh nga Emi prej Sun Jun 07, 2009 12:08 pm

Dikur kisha lexuar :Homoseksualizmi është mëkat,mos e bëni. Mëkati është helm,mos e pini!!! per ju eshte nje dukuri njerzore apo nje akt i eger shtazarak?

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Mesazh nga Croko prej Sun Jun 07, 2009 6:48 pm

tash une po flas per vete se them se jam rracist... me keto njerez se krijes e zotit jane se dhe ata dojne me qen normal... tani a i pranoj une ne shoqeri jo kurr !! kaQE !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Jun 10, 2009 5:11 pm

po njerez jan dhe ato un nuk do kisha probleme fare
pastaj cte bejn ato se jan kshu??
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Mesazh nga Croko prej Wed Jun 10, 2009 5:24 pm

sdi gjo... te shkojne e te mbyten !!!


JAM tipik ne kto gjona Ronce...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENDONI SE ËSHTË TURP TË JESH HOMOSEKSUAL??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi