CrokoClub Forum Index

dashuria hmmmm

Shko poshtë

dashuria hmmmm

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 1:54 pm

dashuria per mua jan Dy Zemra qe LIdhen dhe Dy Br3K qe Zgidhen Very Happy:D
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 2:12 pm

Dashuria,per mua eshte idjotesi sepse harxhon kohe,enrgji,ven ne loj ndjenjat,shpenzime etj etj por gjithsesi nje e keqe e dmozdoshme qe se dua por as pa te sbej dot Cool
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:15 pm

Per mua seshte aspak idiotsi eshte ndjenja me e bukur qe egziston:)
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Sep 29, 2008 3:24 pm

Kjo Qe Thua Ti Adela I Bie Edhe Te Ha Dhe Te Djeg Very Happy
Dashuaria Hmmmmmmmm Ndejenje Qe Se Merr Si Lind Vec Kur Shuhet Kuptone Se Te Mungone Sad
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga aktori-rome prej Mon Sep 29, 2008 10:23 pm

dashuria esht gjeja me bukur qe njenjeri mund ndjei,pero e la cosa che inganna il mondo intero
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 10:49 am

aktori-rome
mir e nishe shqip por ate italishte ce doje ne mes Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Sep 30, 2008 11:18 am

aktori-rome shkruajti:dashuria esht gjeja me bukur qe njenjeri mund ndjei,pero e la cosa che inganna il mondo intero


Ne kemi gjuhen me te bukur ne bot dhe fjalet e dashuris tingellojn me shum pasion ne Shqip kshuqe her tjeter Shqip Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga ZAFIR-ZAFALLI prej Fri Oct 03, 2008 9:25 pm

un e kam thon ne cdo forum po prap do e them menimin tim ktu...dashnia osht sendelija mrapa benzit Very Happy

ZAFIR-ZAFALLI
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga Dj_vini prej Fri Oct 03, 2008 10:51 pm

Dita Kalon Dashuria lendon i thon ksaj pune lol

Dj_vini

Numri i postimeve : 6
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Oct 20, 2008 11:24 pm

Vini jo kaq pesimist Razz daculia o e bukul Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Oct 28, 2008 12:42 am

Dashuria Hmmmmm..... Ti Japesh Tjetrit Mundesine Te Te Shkaterroj Duke U Lutur Cdo cast Qe Mos Ta Bej Kete Sad
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga Llokume prej Sat Jun 06, 2009 7:44 pm

dashuria hmmmmmmmmmmmmmmm eshte sentiment shum i bukur
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:19 pm

Dashuria.....lesh me qime e qime me lesh...
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dashuria hmmmm

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi