CrokoClub Forum Index

Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Shko poshtë

Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Emi prej Sun Jun 07, 2009 12:44 pm

ju ka ndodhur ndonjeher te shihni nje mashkull ose femer duke qare per nje dashuri dhe ju besoni loteve te tyre(te krokodileve) Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Croko prej Sun Jun 07, 2009 6:56 pm

sic e the dhe vete... jam krokodil vet e sju besoj loteve te krokodileve Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga GoldeN prej Sun Jun 07, 2009 7:40 pm

une jo
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Llokume prej Tue Jun 09, 2009 3:46 pm

nje Mashkull qe shtihet me lot, ajo edhe shihet, por lotet qe rrjedhin metvertet nga dhembja, ato edhe prekin zemren e tjetrit.....loti liron shpirtin nga gjdo te keqe, dhe flasin me shume se 1000 fjal.....me rrespekt klea
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Chaos prej Tue Jun 09, 2009 10:46 pm

Lot krokodili.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Jun 10, 2009 5:07 pm

sa besojm ne gocat e Razz un i besoj per vete
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Croko prej Wed Jun 10, 2009 5:12 pm

per ate thojne ronce qe femra e ka zemren e dhimshme e i bon ner cdokut Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Jun 10, 2009 5:15 pm

po sjan gjith femrat kaq zemer gjera jo
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Croko prej Wed Jun 10, 2009 5:17 pm

nuk thash gjitha moj Laughing

99% Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Emi prej Wed Jun 10, 2009 11:01 pm

thjesht dukemi shume te dobeta ne syte e meshkujve kur qajme dhe asnjehere nuk na besojne!!!!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Croko prej Thu Jun 11, 2009 9:50 pm

shiko.. se sesht ashu !!

thjeshte une sju besoj... mase kam nje fare arsyt...


tani ka njerez e njerez dikush loton se e ndjen dhimbjen.. dikush e ka per hobi...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Wed Jun 17, 2009 8:27 pm

une i besoj te nje mashkullit lol
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga ARISTOGATA prej Tue Mar 16, 2010 11:32 pm

prova me e bukur e dashuris jan lotet e dal nga syt e nje djali te dashuruar
avatar
ARISTOGATA

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 13/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Croko prej Sat Apr 10, 2010 9:54 am

germo tare germo se do e gjesh qenin e ngordhur Very Happy ( kshu thot nje fraze e nje filmi shqipetar) Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli apo nje femre?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi