CrokoClub Forum Index

Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Shko poshtë

Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Mesazh nga Lapraks4ever prej Sun Jul 12, 2009 8:50 am

mire se ju gjeta o popull

Emri -- Me kohen do e theme .
Mosha -- aty aty Razz
Profesioni -- Security
Hoby -- Disenjo - Top Tuning
Vendbanimi -- Tirane (( Per momentin Barcelone ))
Futboll -- Partizon4ever
F Uno -- Ferrarri
Te Tjera -- ja do kemi kohe besoj ti themi

Pra mire se ju gjeta dhe urime per forumin shpresoj tja kaloj mir mes jush .
avatar
Lapraks4ever
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 3
Location : Spain
Registration date : 12/07/2009

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Mesazh nga kapo prej Sun Jul 12, 2009 1:51 pm

Lapraks4ever mire se erdhe e kalofsh bukur

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Mesazh nga Lapraks4ever prej Sun Jul 12, 2009 1:58 pm

rrofsh kapo Wink
avatar
Lapraks4ever
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 3
Location : Spain
Registration date : 12/07/2009

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Mesazh nga Croko prej Sun Jul 12, 2009 5:48 pm

Lapraks4ever mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me bukur !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta e mire se erdha ;)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi