CrokoClub Forum Index

Erdha dhe un

Shko poshtë

Erdha dhe un

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 2:06 pm

Prshedetje te gjithve,ja erdha dhe un,shpresoj tja kalojme sa me mir Smile
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 2:08 pm

Gezohemi per mirseardhjen tende ene kalofsh sa me bukur Very Happy Smile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga Leon prej Sun Oct 05, 2008 3:08 pm

mir se te gjeta adela
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Wed Oct 08, 2008 6:58 pm

hi adela

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Oct 10, 2008 3:21 pm

Adela po ti ktu ishe mi Very Happy mire se me gjete Razz

qyqa ketu kam qen mi Ka me shku amon verdall e me i ven shkojme prap

Gjithsesi flm te gjithve prshendete dhe ju te tjeret.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga adela prej Sat Oct 11, 2008 1:12 am

e ketu kam qene jam e vogel sme shikon Razz
Gjithsesi flm te gjithve kiss kiss prsh prshendetjet
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga Profesori_Qorr prej Tue Oct 14, 2008 7:24 pm

moj adele po ti ke buzet e tuja moj cupke , pse na nxjerr kto dhemb pa laret qe merr neper net Razz

Profesori_Qorr
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 15
Age : 33
Location : Kine
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 7:25 pm

Mir se te gjeta lale shpresojme tia kalojme sa me mir Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe un

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi