CrokoClub Forum Index

Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Mesazh nga enigma prej Fri Aug 14, 2009 10:15 am

Cfrar mendim keni per Shqiptaret e Maqedonis ?
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Mesazh nga kapo prej Fri Aug 14, 2009 7:04 pm

ate qe kam per shqiptaret me gjak shqiptarit...


me gjith se snjoh por besoj se jan shqiptare dhe patrijota !

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Mesazh nga enigma prej Thu Sep 03, 2009 2:40 am

hahaaah ti mendon se jemi ne patrijota ka po me shume patriota i kemi kosovaret
avatar
enigma
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 56
Age : 31
Location : Maqedoni-Shkup
Registration date : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Mesazh nga kapo prej Thu Sep 03, 2009 6:19 pm

mase per flamure KOSOVARET jan me patrijot...

po jo ne te gjitha anet e patrijotizmit... ... tani kudo ka patrijote e kudo ka injoranta sdon me thon gjo ajo...

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe dhe mire se ju gjeta juve persh ekstra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi