CrokoClub Forum Index

HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Shko poshtë

HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga Emi prej Mon Nov 02, 2009 2:53 pm

TE UROJ 22 MUAJ LUMTURI ,52 WEEKENDE QETESI ,365 DITE DASHURI, 8760 ORE PAQE, 525600 MINUTA SUKSES, 31536000 SEKONDA MIQESI.!!!!URIMET ME TE VECANTA DHE ME TE EMBLA PER CHAOS!!!!
:happy birth

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga ELIN prej Mon Nov 02, 2009 3:08 pm

TE UROJ FAT LUMTURI NE JET DHE TU PLOTESOFESHIN TE GJITH DESHIRAT VELLA !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga Chaos prej Tue Nov 03, 2009 11:54 pm

Wow,hajde urim hajde! Very Happy
Rrofshi sa malet te dy.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 04, 2009 11:16 am

avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 07, 2009 1:05 pm

Rrofsh Ronce,i still have your fav candy for u Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga Oltaaa prej Sun Nov 08, 2009 2:50 am

....Shum urime per ty edhe 100
avatar
Oltaaa
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 60
Registration date : 11/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HAPPY BIRTHDAY CHAOS!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi