CrokoClub Forum Index

dhe 100 TiRoNcJa

Shko poshtë

dhe 100 TiRoNcJa

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 17, 2010 11:06 am

TiRoNcJau befsh 100 vjece rrusho e cdo te mire ne jete te uroj

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dhe 100 TiRoNcJa

Mesazh nga ELIN prej Mon Jan 18, 2010 11:46 pm

TiRoNcJa u befsh 100 vjece zemer fat lumturi ne jet dhe tu plotesofeshin te gjitha deshirat e zemres tende

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dhe 100 TiRoNcJa

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Feb 23, 2010 9:33 am

Cuna flm shum Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dhe 100 TiRoNcJa

Mesazh nga Llokume prej Sun Mar 07, 2010 4:19 pm

urime tironce edhe 100 pranvera te tjera
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: dhe 100 TiRoNcJa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi