CrokoClub Forum Index

Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 2:14 pm

Krevat,rehat po ven per te zhfrytezuar dhe per tu shtrir sipas qefit,por mbi te gjitha ske dhimbje kurrizi Embarassed
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

lool

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 2:19 pm

ke te drejt aldela Very Happy por me mirper madhenje sexuale Razz esht ne makin Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga adela prej Sat Sep 27, 2008 2:24 pm

Durresaku_20 shkruajti:ke te drejt aldela Very Happy por me mirper madhenje sexuale Razz esht ne makin Razz

Po ce do ore rehat sje kurrizi te dhemb,pozicione jo te favorshme Embarassed
avatar
adela
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 47
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

lol

Mesazh nga Durresaku_20 prej Sat Sep 27, 2008 2:31 pm

baaaaaa per mashkurllin esht me mir ne makin Razz kurse per femren se di Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga kapo prej Sun Sep 28, 2008 11:11 am

adela shkruajti:Krevat,rehat po ven per te zhfrytezuar dhe per tu shtrir sipas qefit,por mbi te gjitha ske dhimbje kurrizi Embarassed

sipas rastit une skam kurr lodhje lol! nuk pys nga kurrizi fare Very Happy

rendesi ka qe partnerja te jet e mir cheers
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:06 am

pershendetje ne rradhe te pare.doja te thoja dhe un dicka meqen se paska ren fiala per mardhenje seksuale .doja te thoje qe munt te bej mardhenje 24 pa pushim por ama tja vleje Razz:P:P:Smile)Smile
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:10 am

dhe ju pershendes te gjidhve.por me tepe shokun tin te ngush qe jemi rritur bash .ju pershendes dhe ai eshte kapooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookapooooooooooooooooooooooooooooooooooooo me gjith respekt.dhe i uroj urime per forumin eshte i mrekullueshem Razz:P pacim shihemi ketej rrotull cuna dhe vajz Razz:Smile


Edituar për herë të fundit nga MIRI_BMW në Tue Sep 30, 2008 5:11 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:13 am

cuna vajza beni sa me shum dashuri sa jeni te ri RazzSmile
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:19 am

SHIJOJENI JETEN SA TE KENI MUNDESI DHE SA ME SHUM VAJZA NEKETE RINI :p:(Smile
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:22 am

KAPO ku je mer plako se me ka marre malli te myten goca mer shoku me ke shkuar ne fund fare mos beuj shum mardhenje seksuale Razz:P Smile nje shaka RazzSmile
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Mon Sep 29, 2008 2:28 am

adela donje foto tenden nuk keni :Smile
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 2:40 pm

andej ktej gjithandej Very Happy
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:04 pm

sa paska fol my Miri Bmw Very Happy boooooooo dhe ky me bmw:D
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MooN prej Mon Sep 29, 2008 3:05 pm

hahahahhahahahahhahahahahahah tironce na gjemojn bmw shum
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Sep 29, 2008 3:10 pm

Kenaqsina Ta Jep Partneri Jo Vendi, fantazia Per Fendin Eshte Ceshtje Dytesore. Per Mua Ska Shume Rendesi Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:31 pm

Sweety po te gjith me bmw kto bossat mi cte besh Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:32 pm

Vendi them se eshte disi i rensishem se gjithmon ne te njejtin vend te del prej hundesh Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Sep 29, 2008 3:37 pm

ahahhahahahah A Thua Te Jete Ashtu Tironcja Very Happy Une Prape I Qendroj Idese Time Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Sep 29, 2008 3:39 pm

Po Fantazo pak dhe ti Very Happy Ka rensi dhe vendi Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Sep 29, 2008 3:48 pm

Epo Mire Mqs Po Ngul kembe Spo Ta Prish Razz Tani Qe Po E Menoj Thelle Thelle E Din Qe Se Ke Keq Ti Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga kapo prej Mon Sep 29, 2008 3:58 pm

TiRoNcJa shkruajti:sa paska fol my Miri Bmw Very Happy boooooooo dhe ky me bmw:D


ka hy tek tema e tij e proferume ndaj Very Happy


Miri ate bmw nderro ato gomat se i ke djeg fare duke u sjell nga lagja Razz
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Durresaku_20 prej Tue Sep 30, 2008 10:47 am

meduket se u be nje chatbox ketu :Plz mos flisni jasht temes se duhur RazzSmile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MIRI_BMW prej Tue Sep 30, 2008 5:05 pm

TiRoNcJa shkruajti:sa paska fol my Miri Bmw Very Happy boooooooo dhe ky me bmw:D


E KAM TE RE do ta bejm nje xhiro bash lol!
avatar
MIRI_BMW
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 45
Age : 33
Location : GR
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Oct 01, 2008 7:22 pm

MIRI_BMW shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:sa paska fol my Miri Bmw Very Happy boooooooo dhe ky me bmw:D


E KAM TE RE do ta bejm nje xhiro bash lol!


kam lind me bmw mkan dal ka qefi Wink preferoj motorrat jo makinat Wink permbajuni temes cuna Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Durresaku_20 prej Thu Oct 02, 2008 8:18 pm

/me ndryshova menje ::: un kam deshir te beje mardhenje Razz cekci notl motorrit Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi