CrokoClub Forum Index

A e demtom egoizmi dashurine?

Shko poshtë

A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Llokume prej Mon Mar 08, 2010 1:02 am

Si e pershkruani egoizmin ju personalisht?
Perse natyra e femres eshte me mirenjohese dhe me humane se ajo e mashkullit?!
Mendoni qe egoizmi shkatarron dashurine?
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga GLORIA prej Mon Mar 08, 2010 7:42 am

per mendimin tim po e demton dhe shume do te thoja !
avatar
GLORIA
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : itali
Registration date : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga ARISTOGATA prej Tue Mar 16, 2010 11:31 pm

sigurisht qe po se egoizmi nuk i le vend tolerances ne dashuri
avatar
ARISTOGATA

Female Numri i postimeve : 8
Registration date : 13/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi