CrokoClub Forum Index

Ndjenjat !???

Shko poshtë

Ndjenjat !???

Mesazh nga Llokume prej Mon Mar 08, 2010 1:04 am

Cfare do te benit ju vajza po te humbnit dashurine tuaj te vertete.Besoni se do te dashuroni perseri me vone?A eshte e thjeshte dhe a ju duket e larget ajo dite?
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi