CrokoClub Forum Index

Gezuar 8 marsin !

Shko poshtë

Gezuar 8 marsin !

Mesazh nga GLORIA prej Mon Mar 08, 2010 8:14 am

Gezuar 8 marsin te gjitha nenat grat motrat kudo qe jan
avatar
GLORIA
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : itali
Registration date : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 8 marsin !

Mesazh nga GLORIA prej Mon Mar 08, 2010 8:16 am
nje video me permbledje te grave heroike dhe te pa harrushme shqipetare
avatar
GLORIA
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 19
Age : 36
Location : itali
Registration date : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 8 marsin !

Mesazh nga Croko prej Mon Mar 08, 2010 3:41 pm

gezuar 8 marsin te gjith Nenave tona Motrave tone e Grave shqiptare kudo qe ndodhen !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 8 marsin !

Mesazh nga Llokume prej Mon Mar 08, 2010 11:27 pm

GEZUAR FESTEN E GJITH ZONJIAVE EDHE ZONJUSHAVE JU UROJ GEZUAR FESTEN E 8 MARSIT ME RRESPEKT KLEA LOVE
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 8 marsin !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi