CrokoClub Forum Index

Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Leon prej Mon Oct 06, 2008 11:03 pm

ne banjo dhe ne plazh Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga aktori-rome prej Tue Oct 07, 2008 12:17 pm

pershendetje luan
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Oct 07, 2008 10:32 pm

Durresaku_20 shkruajti:/me ndryshova menje ::: un kam deshir te beje mardhenje Razz cekci notl motorrit Razz


aman o zot do na thuysh motorrin po ulu posht kllire Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Oct 08, 2008 2:11 pm

Razz pa merak ene duke ngar motorin biles Razz
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Elis Duraj prej Thu Oct 16, 2008 9:39 pm

pershendetje te gjith!! devil^^boy jam i mendimit tend pak renci ka vendi, nje nga vendet qe preferoj eshte ne plazh kush e ka provuar e di se cdo te thot kush se ka provuar ta provoj se ja vlen jasht mase.
pastaj cdo vend eshte i persosur per mua ska pothuajse fare rendesi vendi
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 32
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga aktori-rome prej Sat Oct 18, 2008 4:04 am

MUA ME PELQEN KUDO NUK KA RENDESI VENDI,POR PERSONI.
avatar
aktori-rome
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 28
Age : 31
Registration date : 27/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Chaos prej Sun Oct 19, 2008 9:31 pm

N`banak te nje bari..ne kinema.
Sic thote ky djali siper..puna eshte aty ku ta ka zogu i qefit,dhe mos ta ndiej per asnje.. pirat

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Leon prej Mon Oct 27, 2008 8:30 pm

po pres per nje partnere te mire se spo pys se ku e si Very Happy

rendesi te jet e mire se boj pune 24 orshe
geek
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Emi prej Tue Oct 28, 2008 11:59 pm

Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi. Vendi pak rendesi ka per mua!!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga ELIN prej Wed Oct 29, 2008 12:06 am

hahahaha vertet bukur ato qe keni shkruar
dhe pyetja nice fare
desha te shtoja dhe une dicka jo se jam ndonje profesjonist po thash te them dicka Razz:P :d
per mua vendi me i mire do te ishe ne makin sepse me pelqen pak veshtiresia Razz e di e di se ca po thoni yyyyyyyyyyy ky sa kot e
hahahah
vertet njerzit kam shume hicje
por nr one per love eshte ne shtepi ne krevatin e gjithecilit dopio gjithmon e
ep vetemmos me shani e hahahh shaka *
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 9:21 pm

Vendi ideal per mua eshte ne shpi sic e thot edhe Adela sepse nuk ke dhimbje as 1 gjo tjeter kurse ne makin eshte cik ngusht aty edhe duet me gjet nej pozicion cik te pershtatshem kurse ne krevat i bo gjitha Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 7:24 pm


sex "ne makin" apo "me makin" . hahahahhahaa

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Leon prej Thu Dec 04, 2008 7:38 pm

kur te lodhesh nga kati i pare ulesh ne kat te dyt Razz Laughing
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 7:52 pm

e modhe kjo

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 5:03 pm

Gjithandej mjafton te jet me dike qe ja vlen Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:02 pm

Hmmmmmm po per tja vler munt te jen shum persona qe ja vlen Very Happy
mjafton te jet me ate qe e dua them un Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:08 pm

tironce " po pra po sikur ai te doje te beje sex me ty ne halet e tirones do shkosh??????????????

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:16 pm

pse ka tirona banjo publike?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:17 pm

po

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:22 pm

Jocer qenke ekstremist fare qe vete te Halet apo thjesht per me kursy noj lek Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:22 pm

boooooo si nuk i dikam un kto vende :S
joker te paska rastis shum her puna anej ka halet meqe i dike Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:23 pm

Tironcja thjesht aty i ka qellu rasti mi pse duhet ta paragjykojme djalin Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:24 pm

hhahahaha jo re un thjesht e pyeta qe i dika dhe kto vende Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:28 pm

Tironcja e ca tbo halli , majmunet e bejne ne maj te pemes mi e nuk ehste noj cudi qe ky ka provu banjot publike Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 12:14 pm

Ku te me vij per mbar .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi qe preferoni te kryeni mardhenie seksuale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi