CrokoClub Forum Index

Postieri martohet me macen e vet

Shko poshtë

Postieri martohet me macen e vet

Mesazh nga ELIN prej Thu May 06, 2010 8:52 am

GJERMANI
Postieri martohet me macen e vet
Një postier gjerman shokoi familjen dhe miqtë pasi u martua me macen e tij, Cecilia. Uwe Mitzscherlich u martua me macen shtëpiake, sepse siç thotë, dëshiroi ta legalizojë lidhjen para se macja të niset në botën e përtejme, shkruajnë mediat gjermane. Pasi që martesa me kafshë në Gjermani ndalohet me ligj, Uwe pagoi 300 euro një aktore televizive, e cila kreu ceremoninë e martesës dhe lidhi kurorën ndërmjet tyre, derisa binjaku i nuses Eriku ishte i pranishëm si dëshmitar. Çifti edhe solemnisht u vesh për ceremoninë, kështu që Uwe veshi një smoking dhe kaplo cilindër, ndërsa Cecilia e dha “mjaun” e saj si pohim për martesën e veshur me fustan të bardhë.

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Postieri martohet me macen e vet

Mesazh nga ELIN prej Thu May 06, 2010 8:54 am

KINË
Kinezi vdiq pasi që shokët ia futën ngjalën në prapanicë
Kjo që do lexoni tani nuk ka se si te mos ju bëjë përshtypje, është diçka e pabesueshme. Një kuzhinier kinez vdiq pasi që mjekët dhjetë ditë luftuan për jetën e tij. Sipas medieve kineze ai së bashku me miqtë e tij ishte dehur, ndërsa ata duke u tallur ia futën ngjalën e gjallë në prapanicën e tij. Pasi që humbi ndjenjat ai u dërgua në spital. Atij po i dilte gjak nga prapanica dhe ndjente dhembje në bark. Mjekët gjetën në stomakun e tij një ngjalë të gjatë 50 centimetra, e cila ia kishte hëngër organet e tij në përpjekje për të gjetur rrugën që të dalë jashtë. Dhjetë ditë mjekët luftuan për t’ia shpëtuar jetën, por nuk patën sukses. Ai vdiq si pasojë e gjakderdhjeve të brendshme.

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi